Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашни любимци


biser.or

Recommended Posts

Малкият син е на турнир в Благоевград. Днес, с приятелите, е свършил едно добро дело. На една от снимките се вижда, че са рязали мрежата с джобно ножче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    16

  • gogata

    13

  • PRR

    12

  • dude_BG

    9

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...

Новата ми придобивка - две 12 годишни костенурки.Досега са живели в леген, а вече разполагат с изкуствено езерце с около 4 кубични метра водно пространство.

 

8649266100_0d710d8df0_c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам изкуствено езеро пред къщата.

Относно легена - не знам защо са го направили.Не ги познавам предишните собственици, че да ги питам.Не знам и в нас колко ще ми е добре, но знам, че е по-добре от леген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
asdf_a301e_30607248.jpgimg_0119_2af9f_30607167.jpgimg_1179_0f016_30607165.jpg

Привет ! Да се представим и ние Това е Хиндия на две годинки и половина порода мопс ! Обожаваме да си похапваме всевъзможни неща, но след като похапнем здраво не пропускаме и да похъркаме яко така , че да ни чуят всички в блока. Чат пат клюкарстваме на балкона :lol: PS.Съжалявам , че се повтарям и ми излизат 2 пъти снимките , но нещо не можах да публикувам както трябва снимки+представянето без да искам е smile049 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чуя Мопс и веднага се сещам за

smile049 .

Поздрави!

 

П.С - и за да не е офф ето ни с порасналата ми красавица

http://imageshack.us/a/img705/2851/24900848570153850715462.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожаваме да си похапваме [/color]

Като гледам стопанката, май това се отнася само за Хиндия :-k

Да ти е живо и здраво кутренцето и взаимно да си носите много радост :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам стопанката, май това се отнася само за Хиндия

Да ти е живо и здраво кутренцето и взаимно да си носите много радост :D

Ами да може да се каже , че наистина хапва повече от мен :lol: . Благодаря ти ! smile027

Като чуя Мопс и веднага се сещам за
.

Поздрави!

:lol: може и ето тази част : "who let the dogs out ? "

и вие сте големи сладури вдъхвате респект в сравнение с нас smile027 Поздрави !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криси,колеги сме :lol: .dinof.jpg.Това е нашия дзвер Дино този месец прави годинка.

Ей страхотни сте :smt004 много е сладък прави ли щуротии ?! Наща напоследък се е научила да ми разнася чехлите ! Не ги гризе просто си ги носи в нейния креват и ги оставя там smile049 подрежда ! Това го прави когато не и обръщам внимание и само гледаш имаш чехли и след малко ставаш и ги няма :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чехли,чорапи каквото се сетиш.Маймуни големи са.Нашия се е научил,ако има храна на масата и е без надзор да си се черпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чехли,чорапи каквото се сетиш.Маймуни големи са.Нашия се е научил,ако има храна на масата и е без надзор да си се черпи.

:lol: браво на вас е на мен все още не ми разнася чорапите , но виж като има храна сме най-послушните и ме гледа в очите направо сълзи започва да пуска (малко проси дори и да е яла преди малко ) а иначе си правим каквото си искаме няма кой да чуе ! Имаме си и едно гумено пате което когато и се играе сама ми го носи и подава да и го мятам и една топка и се почва едно гоненеееееее ! . Интересното е , че не сме я учили на това :smt004 Дино е много хубав :smt004 По между другото той май е почти към белите мопсове не е точно кафяв твоя . Те са голяма рядкост явно , скоро до стадион Васил Левски видях един чисто бял направо снежен облечен с розаво яке :lol: Поздрави ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв е "Априко" се води или светлобежов с оранжеви окраски.Иначе същата работа проси като циганин без значение дали е ял или не smile091 .А за сладко умира не че му даваме,но като се отвори шоколад и почва да души от другата стая.Много души нашия като хрътка е :lol:Като го взема да го мачкам и в устата ми се навира да души smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 е и аз не и давам , но виж диня , пъпеш , банани , и грозде съм и давала и много и харесват , но шоколади и бони бони не ! То ако става на въпрос мойто по прелича на циганче понеже е и черно :lol: Поздрави ! img_1137_83823_30609766.jpg smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ха! Добре, че изплува тази тема, че да се похваля с новия(от десетина дни) втори домашен любимец.  :tongue_1:

 

А именно, Спас.  :D

10599358_1536693046546808_68551716386277

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, и при нас има втори(ако не броим мишеловците) - проникна преди 2 м. през някоя дупка в оградата. На снимката е изкъпан и обезпаразитен. Злобчо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.