Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашни любимци


biser.or

Recommended Posts

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    16

  • gogata

    13

  • PRR

    12

  • dude_BG

    9

Най-много писали в темата

post-3007-13845341781_thumb.jpg

 

Това е моят овцебик - Бруно, на почти 8 месеца, 32 кила

 

post-3007-138453417829_thumb.jpg

 

Тука е на 6 месеца, с батко му... току що му е колосал ушите, затова са къдрави smile049

 

post-3007-138453417831_thumb.jpg

 

.... а беше такъв, когато го взех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

За да не отварям нова тема, реших да напиша тук нещо, което отдавна ми се искаше да предложа.

 

Предполагам, че повечето стопани на кучета от форума знаят къде се намира Кучешкия парк. Това тук е точното място на т. нар. "кучешка поляна", на която много от кучетата на нашия клуб са се срещали. И Борето и Гогата са идвали с Тери и Ерик. А от скоро често се засичаме с Бруно на Дюд-а. Та, ако има още желаещи тази вечер с Рошка ще се подмоткваме след края на работния ден... Ако ви е наблизо и имате куче - хайде да сберем четириногите Шкода фенове. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вещичке, аз пък няма да мога, колкото и да ми се иска. smile049

 

Така де, да ти припомня, че преди време си говорихме за организирано посещение в Богров. За този уикенд вече ми се вижда късно да правим планове(а и честно казано имам работа на вилата), но пък за другия не е лошо да помислим нещо. Хем има повече време и евентуално повече желаещи ще се включат(дано!). Примерно за събота, 3.11? :-k Ако искаш пусни една тема в "Срещи", пък да видим дали ще има достатъчно желаещи. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Това е най-яката снимка на Рошка, която някога съм правила (пускам я за да се похваля):

 

317285_4502203165064_1301982340_n.jpg

 

Ето и две пресни на котараците:

 

560835_4502215925383_179843205_n.jpg

 

Тук Дебеличкия тъкмо е откраднал кюфте от чиния на масата:

21670_4502216085387_454477029_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Мили хора, да направим една мини срещичка с домашните любимци? Аз съм всяка вечер към 19:00 на НИМ, защото там е осветено, спокойно, а и песа има къде да се поразкърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли навити да пробваме новата площадка за кучета в Княжевската градина(а.к.а. градинката на съветската армия)? Хем е и заградено, та тези с неособено послушни кучета няма да се притесняваме да ги пускаме. smile049 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1661523 Съвсем наблизо има паркинг, който след работното време на зелената зона и уикендите е безплатен. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става уе, само кажи къде точно е тая градинка, че не я знам. И към колко часа? А на НИМ далече ли ти идва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук се намира - http://goo.gl/maps/09Ck0 (отбелязаното със синьо). НИМ ми е малко далечко, а и моят е дивак (и страхлив на всичкото отгоре). smile049 Може да измислим нещо за уикенда или петък след работно време. Ще агитирам Вещицата и Sofia Beer Drinking Team. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платения паркинг си е там все още, площадката е зад него. Иначе на мен ми е добре дошла тази площадка - хем близо, хем моят ще може да тича на воля. Че иначе го пускам само на двора на вилата като ходя. Дано само не я съсипят разни кретенчета, че май няма охрана. :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и нашия Дино

17991645880766414297412.jpg Тук е още на 2 месеца(юли 2012).Голям бяс е,но и голяма радост.Ако има някой пловдивчанин с пес може да ги разходим някой weekend s_flag.По-късно ще кача и актуални снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пловдивчанин, бре! Ама мойто добиче е на 10 месеца и е 37-38 кила и е малко груб в игрите, та да не го натисне нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, реших да напиша тук нещо, което отдавна ми се искаше да предложа.

 

Предполагам, че повечето стопани на кучета от форума знаят къде се намира Кучешкия парк. Това тук е точното място на т. нар. "кучешка поляна", на която много от кучетата на нашия клуб са се срещали. И Борето и Гогата са идвали с Тери и Ерик. А от скоро често се засичаме с Бруно на Дюд-а. Та, ако има още желаещи тази вечер с Рошка ще се подмоткваме след края на работния ден... Ако ви е наблизо и имате куче - хайде да сберем четириногите Шкода фенове. s_flag

 

Ей това е нашия парк за съжаления моята бабет на това време се разхожда само между блоковете, а лято сме покрай линията на 6-цата че е сенчесто.

Иначе с удоволствие щях да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пловдивчанин, бре! Ама мойто добиче е на 10 месеца и е 37-38 кила и е малко груб в игрите, та да не го натисне нещо...

Кофти е това да-пък и моя дребосък им се навира на всички smile049.Повечето го приемат добре,но в някои случаи трябва да го вдигам с каишката smile091.Dude бая едро животно имаш значи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То мойто не е агресивно, ама си мисли, че още е 5 кила и скача, мятка се, търчи напред-назад. Иначе нарочно няма да тръгне да се заяжда. Бернска овчарка е - близък родственик на санбернара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ранния следобед(14-15ч) да "тестваме" площадката? Има ли желаещи? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.