Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашни любимци


biser.or

Recommended Posts

Страхотен Снежко. Да ти е винаги здравичък. Моят пинчер днес беше на ветеринар, защото съм го разболял с климатика в къщи. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    16

  • gogata

    13

  • PRR

    12

  • dude_BG

    9

Най-много писали в темата

Моят пинчер днес беше на ветеринар, защото съм го разболял с климатика в къщи. ](*,)

 

Aми трябвало е да си вземеш климатроник за да нямаш проблеми... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите безмълвни любимци - над 40 броя в 220 литра гьол. Страшно успокояват като си нервен .Гледам ги вместо телевизия.

post-2096-138453408869_thumb.jpg

post-2096-138453408949_thumb.jpg

post-2096-138453408955_thumb.jpg

post-2096-138453408967_thumb.jpg

post-2096-138453408971_thumb.jpg

post-2096-138453408977_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята голяма бяла котка кацнала в малка купа на масата гледа по Сити черни негри и сменя програми : smile091

 

028195497.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са Рушел и Арни. (баща и син)Всеки един закупен месен продукт се тества от тях.Ако им хареса, значи е читав и подлежи на консумация от хора.Примерно кренвиршите не ги ядът,но за шпек салам на "орехите" Ще се избият гадовете. smile091

 

5182215c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са Рушел и Арни. (баща и син)

Оле, че са сладури! :) Да са ти живи и здрави!

На някой ако му трябва помощник за прекопаване на градината, да се обажда.

:mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък тоя мизерник по долу днес ми расказа играта. smile011

Набарал фикуса и решил да се прояви като тревопасно животно.Цел слотобед драйфа,та одихме на доктор.Нашиба му три инжекций доктора и сега гледам ,че се върти в кухнята покрай жена ми и облизва мустак. А на мен ми взе дажбата с бирицата за една седмица ,щото растоварих 40лв. при ветеринарния. ](*,)

5183371A.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и мойто добиче: Ейша - Българско овчарско куче, на 6 години :)

post-1403-138453409478_thumb.jpg

post-1403-138453409483_thumb.jpg

post-1403-138453409485_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобен комплект куче + котка в живота си и винаги е била тая картинката :) Кучето веднъж разбере ли, че котката е от къщата и не трябва да бъде гонена и ядена, котката просто става господарка... нямам обяснение, но кучето винаги я оставя да командва.

 

Мойте даже ядяха в още по-смешна конфигурация. Кучето седи пред паницата, а котката между краката се провираше и под муцуната му си яде бавно и спокойно. Докато не се наяде котката, кучето седи и не бара храната, само една лига му се точи от устата на горкото, гладно е видимо :) От време на време джафне, подскочи, ама котката абсолютно невъзмутима...докато не се наяде, кучето седи и чака.

 

Нито съм го бил, нито съм го учил, но котката просто му се качваше на главата в буквалния смисъл на думата и то си траеше. А беше има няма 20 пъти по-тежко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, ами ние какво да кажем, а? :)

 

Помните ли Рошка какъв грозен пешкир беше след 5-тата баня?

162996_1644251118049_7555068_n.jpg

 

Ето я сега:

 

599253_4133512308023_474297343_n.jpg

 

527258_4133513308048_1182022193_n.jpg

 

Ето я и цялата ни зоологическа градина в обичайните им занимания:

 

206092_4156182554765_2035855860_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за мене си е нещо много обнадеждаващо, защото мама Маца преди месец роди и трите и сладурчета се очаква всеки момент да се разщъкат насам натам...А предишният любимец, Лъки, иначе образец на послушание, не понасяше котки и му викахме "Коткоубиеца".

 

Рошка - красавица! А защо е опасана с тея червени колани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stefan l Честита нова котешка фамилия. В тоя период, щъкащия, са най-забавни! Да са здрави и много да ви радват!

 

А "коланите" всъщност е нагръдник. Нали е мома софиянка - трябва изкъсо да се държи. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2cdvecw.jpg

Е сега се прибрах от разходка и май ще взимам драстични мерки.От утре май ще има разходки на каишка само,щото вече 2ри живот живее моя бесен сетер.За 8 години беше кротко и спокойно животно което заобикаляше кучетата който дори изглеждаха страшно,а тази вечер скочи на един питбул и не знам как остана невредим.За мой и негов късмет всичко се размина с малко откъсната козина.Никога не е бил агресивен ,но от скоро май се забелязва такава тенденция.До скоро не беше разхождан на каишка никога,но май царството му свърши.Държа да отбележа че питбула беше вързан и момчето си го държеше и разхождаше съвсем спокойно,преди моя кретен да отиде там.Преди винаги съм казвал:спокойно кучето е много кротко,а сега вече не мога да се похваля със същото.Дали аз не съм причина или подсъзнателно някък си съм отключил тая агресия ...един господ знае. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си набеждавай веднага кучето за агресивно. Може да е имало някаква друга причина. Не се ли разръмжа преди да скочи на бой? Щото ако е ръмжал - не си го спрял навреме. Обикновено едно лекинко подпиране по кълката с крак (не ритник) върши чудеса, защото ги разсейва и забравят какво са искали да направят. :D

 

Има и друго, ако си бързал за някъде или си бил изнервен (по някаква причина) може да е реагирал така инстинктивно. Много са чувствителни, ако стопанина не е спокоен. Рошка винаги ни е правила най-големите гадости, когато ни е усещала, че не сме спокойни...

 

Хайде, тествай го днес без каишка и ако повтори (което не ми се вярва) - тогава мисли за няколко месеца на повод. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено едно лекинко подпиране по кълката с крак (не ритник) върши чудеса, защото ги разсейва и забравят какво са искали да направят. :D

smile027

:smt017 Като Сийзър Милан ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Като Сийзър Милан ;)

 

Точно! Похватите му са универсални. Ние имахме големи поведенчески проблеми с нашата кокошкарка. Беше превзела властта и почти бяхме вдигнали ръце от постоянните гоненици в парка (някои от тях продължаваха цели 3 часа). Но с повече труд и навременни реакции стана добро куче и взе да слуша. Пу-пу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са Рушел и Арни. (баща и син)

Оле, че са сладури! :) Да са ти живи и здрави!

На някой ако му трябва помощник за прекопаване на градината, да се обажда.

:mrgreen:

Хахах иманярче :lol: Щом разбера в коя нива е имането на дядо ми го наемам песа - теглото си в пържоли ще получи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах иманярче :lol: Щом разбера в коя нива е имането на дядо ми го наемам песа - теглото си в пържоли ще получи :D

 

Хахахах, нямаш проблеми. :)

И да ви кажа, черно куче се снима много трудно, ама колкото-толкова. :mrgreen:

post-11544-138453411796_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.