Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член на сектата


Recommended Posts

Колега,добре дошъл и давай по-смело! :)

 

Иначе на хубав двигател си се спрял.

Мда....,все пак е на Ауди! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих я нова миналата година, 1.8 TSI с DSG7, 160 к.с. Не е RS, но си тича, когато трябва!

 

Нали не съжеляваш,че не си взел RS? Все пак RS-ката няма DSG7!!! smile168 Колата си е върха!

Честито и на трима ви!Добре дошли в ... "сектата" smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! И аз съм нов, както откъм Шкода, така и откъм участие във форуми /този е първият, в който се записвам/. Ще ми бъде приятно, ако ме приемете и мен в сектата /т.нар./.

За първи път се качих да карам Шкода преди 1 год. и от тогава съм страшно доволен от нея. За съжаление още не съм й правил снимки за да ви я покажа /не ми се е налагало, но като гледам във форума това е практика/. Купих я нова миналата година, 1.8 TSI с DSG7, 160 к.с. Не е RS, но си тича, когато трябва. Двигателят е на Audi и за бензин с тази мощност е с отлични данни, поне според мен.

Бих искал да ви помоля, ако има някой с по-специализирано мнение от моето да сподели впечатления от тази Октавия и съм готов да приема всякакви разумни съвети относно експлоатацията й.

Предварително ви благодаря!

 

smile056 Здравей и честито (макар, че си малко по-стар собственик на Skoda от мен ;) )!!! И мнооого безаварийни километри със "самолета"!

И много добър избор на двигател. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! И аз съм нов. Следя форума откакто реших да си взема октавия и съм впечатлен от него и всички вас. Желая ви много здраве и безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! И аз съм нов. Следя форума откакто реших да си взема октавия и съм впечатлен от него и всички вас. Желая ви много здраве и безаварийни километри.

 

smile056 Ми добре дошъл!!! Тъпкано да ти се връщат пожеланията. А форумът направо кърти мивки. smile126

И чакаме снимки..., да я видим твоята хубавица. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виноват!!! :oops:

 

Не е оправдание, но нямам много време напоследък, но скоро. Да знаеш случайно къде има хубави емблеми и колко струва? На Багеди?!

Днес минах през работата ти и видях шкодето с новата емблема,друга визия има вече =D> :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виноват!!! :oops:

 

Не е оправдание, но нямам много време напоследък, но скоро. Да знаеш случайно къде има хубави емблеми и колко струва? На Багеди?!

Днес минах през работата ти и видях шкодето с новата емблема,друга визия има вече =D> :smt017

 

Даа. Сутринта я сложих. Също и решетките на бронята. Щях да пусна снимка специално за теб, ама... излови ме по-рано. smile159 То снимка пак ще има обаче като я измия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Абе аз май забравих да пусна снимки (за колегата micyri) с новите емблема и решетки. s_flag

Е, сега се присетих, защото днес й налепих малко надписи и я снимах. smile152

А кажете дали ви харесва........(фолиото е светлоотразително)

 

post-7431-138453303942_thumb.jpg

post-7431-1384533040_thumb.jpg

post-7431-138453304006_thumb.jpg

post-7431-138453304011_thumb.jpg

post-7431-138453304014_thumb.jpg

post-7431-138453304042_thumb.jpg

post-7431-138453304086_thumb.jpg

 

...че и колегата го отнесе. smile091 smile091 smile091

 

post-7431-138453304095_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маалко си попрекалил

:smt017

....та, чак досадно. А този стикер с големия шрифт, ама хич не ми харесва!

 

Поздрави :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маалко си попрекалил

:smt017

....та, чак досадно. А този стикер с големия шрифт, ама хич не ми харесва!

 

Поздрави :smt017

:smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, айде и аз да се разпиша! Много, километри да я караш и да си много доволен от нея! s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, направо ме изядохте! Вярно че на задното стъкло стикера стана маалко голям, от мерак да се вижда по-добре и по-отдалече го уголемих доста, ама Вие направо ме... smile150 . Както казва колегата ID A, важното е на мен да ми харесва. Пък като ми омръзне, най-лесната работа е да го сменя. По-важното е каращите зад мен да разберат коя е КОЛАТА!!! s_flag

 

Ейййй, айде и аз да се разпиша! Много, километри да я караш и да си много доволен от нея!

Благодаря колега!!! smile027

 

Eeeх, колега - ама пак не си я измил !

Някъде до половината.....надолу - ц !

 

 

Специално за теб колега.....post-7431-138453304682_thumb.jpgpost-7431-138453304749_thumb.jpgpost-7431-138453304754_thumb.jpgpost-7431-138453304759_thumb.jpgpost-7431-138453304765_thumb.jpgpost-7431-138453304772_thumb.jpgpost-7431-138453304778_thumb.jpg

 

Извади ми душата с това миене. С тия дъждове напоследък нямаше смисъл от миене. Ето сега времето е хубаво и реших да те зарадвам. ;) Почнах да снимам още на автомивката.

 

Поздрави. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, направо ме изядохте! Вярно че на задното стъкло стикера стана маалко голям, от мерак да се вижда по-добре и по-отдалече го уголемих доста, ама Вие направо ме... smile150 . Както казва колегата ID A, важното е на мен да ми харесва....

То това е ясно. Ако не ти харесваше, едва ли щеше да го направиш така. ;)

 

...А кажете дали ви харесва........

Ами, ти си питаш, ние ти отговаряме. :D

Радвам се, че си широко скроен човек и приемаш с великодушие мнения, различни от твоето.

 

Със здраве да си караш Октавията и безаварийно! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега да не се обиди?

Аз те разбирам за лепенките.То е професионално изкривяване smile001 ,нали по цял ден това ти е работата.

Поздрави! s_flag

 

п.п ....обаче друго е когато колата е измита! Тя много "арна бе Танасе"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, а така, требе да има критика иначе ще стане пълна анархия... И не съм се обидил ни най-малко, напротив, радвам се че ми отговаряте и споделяте вашето мнение, което в случая е... да кажем правилно :smt017 . Както може би сте разбрали, бях наясно, че задния надпис стана малко по-голям отколкото си мислех, обаче реших да го сложа - да видим все пак как ще стои, и го оставих, ще постои известно време и ще го сменя. Новата ми идея е надписа да е широк колкото черната лента над третия стоп - около 35см. мисля, и понеже там въпросната лента е по-висока и ще остане място, смятам под "Skoda Club Bulgaria" да пише и ник-а ми. :-k Ааа сега, ако някой има нещо против да казва отсега, че после пак ще ме smile150 . smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Аз май съм забравил да ви покажа какво се получи с новия стикер. ](*,) Мисля че е дооста по-добре и се надявам да няма (много) критики.

Струва ми се не лоша идея да се изписват и никовете... :-k

post-7431-138453346607_thumb.jpgpost-7431-138453346661_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.