Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

малко помощ


martinc4o

Recommended Posts

колеги нов съм във форума търся дръжка за отваряне на задна дясна врата на фелиция мн пикливи се оказаха а колата не е моята на 1 фр остави ми я да я карам и я счупих и немога да намеря в моя град някой ако има или знае от каде да си поръчам ще съм мн благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е колата и от кой град си

виж по моргите, ако не можеш да намериш свиркай, най-много да ти намеря някоя и да ти я пратя по еконт. това ми идва на ум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма по моргите в силистра обиколих ги до една няма и няма ако можеш да провериш някаде колега и да ми кажеш колко парички е мн ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нов съм във форума търся дръжка за отваряне на задна дясна врата на фелиция мн пикливи се оказаха а колата не е моята на 1 фр остави ми я да я карам и я счупих и немога да намеря в моя град някой ако има или знае от каде да си поръчам ще съм мн благодарен

 

Имам нови, стари, каквато искаш. Пиши ми на лично мога да ти пратя нещо то Русе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.