Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Калник за Шкода Фелция


ivanp

Recommended Posts

Здравейте колеги,

ударих фелицията и сега обикалям по моргите за ляв преден калник. Въпреки в разликите във фелицийте ми се струва, че всички калници са еднакви. Може ли някой да каже мнение, че не мога да намеря фелиция точно като моята. Моята е 1999 GLX, а намерих калник от шкода като тая

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Има ли някой по запознат и врял и кипял?

Благодаря много предварително за помощта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия е. Фабрично калника е отлично антикорозионно обработен! Освен това е перфектно промазан по фугите на колонката и коша, при демонтажа на стария и монтажа на новия обърни внимание на промазките.

P.S. Ако не е тайна на каква цена го намери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия е. Фабрично калника е отлично антикорозионно обработен! Освен това е перфектно промазан по фугите на колонката и коша, при демонтажа на стария и монтажа на новия обърни внимание на промазките.

P.S. Ако не е тайна на каква цена го намери?

Да, наистина фабричния калник е много добре обработен и не ми се иска да го сменям въобще ама няма как. Трябва да кажа на майстора да обърни внимание и да се опита да го направи пак така. Такъв калник във Велико Търново и района върви 30лв като намерих два до момента и единия го купих. Успокоих се като ми потвърди, че е същия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

ударих фелицията и сега обикалям по моргите за ляв преден калник. Въпреки в разликите във фелицийте ми се струва, че всички калници са еднакви. Може ли някой да каже мнение, че не мога да намеря фелиция точно като моята. Моята е 1999 GLX, а намерих калник от шкода като тая

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Има ли някой по запознат и врял и кипял?

Благодаря много предварително за помощта :)

Имаш ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.