Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет на Шкода Клуб


KLM

Recommended Posts

Здравейте колеги!От днес съм собственик на Шкода Фабия 1,9 SDI комби.Изчетох доста,но всеки ден винаги има по нещо ново!Гледам,че има хора от един друг форум от които можем да научим само полезни и хубави неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!От днес съм собственик на Шкода Фабия 1,9 SDI комби.Изчетох доста,но всеки ден винаги има по нещо ново!Гледам,че има хора от един друг форум от които межем да научим само полезни и хубави неща!

Да ти е честита!Много да те радва!

Безгрижни километри !!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!От днес съм собственик на Шкода Фабия 1,9 SDI комби.Изчетох доста,но всеки ден винаги има по нещо ново!Гледам,че има хора от един друг форум от които межем да научим само полезни и хубави неща!

 

Да ти е честита!

Милион безгрижни километри и много положителни емоции с новата придобивка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги!Мъркащия мотор на SDI-то много ме кефи.Сменям това-онова,ама не нещо скъпо и сериозно.Най големия шок беше като погледнах борд-компа:4/100 за 150км извън градско.Не съм запознат с показанията му и тогава си помислих,че е разход за празен ход :-k Усетих се бързо \:D/ БМВ си е 7/100 извън града(без да го натискаш)Светна ми лампата за горивото и сложих 20лв и ми показа,че мога да мина 325км(последва пълен шок и съмнения в електрониката) smile126 За градско колата е супер.Шкодата е автомобил към който бързо се привързваш.Готина кола е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Родителите ми си купиха SDI седан в началото на 2006. От тогава се състезават кой ще направи най-малък разход от Варна до София или до Бургас. Рекорда е 3.4л, редовно правят 3.8л на 100км (това е 90-100км/ч с климатик). Даже ако духа насрещен вятър се усеща веднага в разхода скача до 4.1-4.3 :). Двигателя е много спокоен и приятен за каране. Малко е муден, но пък за сметка на това икономичен.

 

Да ти е честита колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита, много да те слуша. Радвай се на икономичната машинка. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.