Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с охлаждането на автомобила!!!


aspire366

Recommended Posts

Здравейте колеги.И аз имам малки проблеми с моята Фобия,при загряване на автомобила стрелката която показва градусите не надвишава 90 градуса, а в същото време антифриза започва да ври,казанчето което показва нивото на охлаждащата течност се напълва. Проблема е в това че антифреза завира а стрелката не надвишафа 90 градуса и в същото време перката не иска да се включи.Моля ако някой е имал този проблем да помогни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЪРВО СМЕНИ ТЕРМОСТАТА,може и да подушиш мирише ли на изгорели газове в казанчето на антифриза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя термостата,но ме учудва това,че до 90 градуса показва правилно а по високите градуси не ги показва и мога да прегрея мотора. А след като загрее много найстина мирише като отворя капака но не на изорели газове а на завиращ антифриз.До сега ме е спасявало студеното време и това,че карам повече извънградско и се охлажда добре но идва лято и ще бера ядовя ако не намеря какъв е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.