Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

Малко е офтопик обаче не се сдържах. Всеки истински фен на Формула 1 трябва да гледа този филм http://www.imdb.com/title/tt1424432/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм(гледах го още в деня в които излезе) мисля, че ще има продължение (ако не се лъжа , мисля че ще бъде 3части).

П.С:Уникална прилика има със сестра си.

Уникален е the right to win!

Трябва да има продължение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, че много си приличат. А филма е неверятен... аз се просълзих в края като даваха погребението. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кара си пича....и колата му наредена! =D>

е сега в Турция пак ли ще си кара пича? smile117

айде да видим Галфонсо пак се пъне, нещо бил доволен от състезателното си темпо и щял да има подобрения по болида, дано се засили малко и поне се качи на подиума smile152

та белким ние да имаме повод за smile159http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12133#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12145#

айде пак се повтаря предната седмица,пак дребния първи :-k

да гледам ли утре :-k

то пак Фетел ще спечели то е ясно ама да видим тоя път другите докъде ще стигнат smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,

от твоите хора ще има поне един на подиума :)

Най-вероятно....Фернандо..

аз да ти кажа честно от както го няма Кими :cry: вече незнам за кой съм,не съм решил на 100%,харесвам някои ама :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,

от твоите хора ще има поне един на подиума :)

Най-вероятно....Фернандо..

аз да ти кажа честно от както го няма Кими :cry: вече незнам за кой съм,не съм решил на 100%,харесвам някои ама :-k

Със сигурност не е Хамилтън :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е Хамилтан ама пък той взе че спечели :-k

днесда ви кажа честно беше мно интересно smile152

почти през цялото време го изгледах прав пред телевизора имше доста изпреварвания =D>

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12156#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малшанс за Фетел.Първо му отказа КЕРС-а,после радиото и накрая объркаха стратегията от екипа му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малшанс за Фетел.Първо му отказа КЕРС-а,после радиото и накрая объркаха стратегията от екипа му.

Пресианчо,тая година за кого ще викаме? :smt017

то като го няма Кими нещо... smile175

поне е интересно... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бътън пък за малко да кара с редбулски гуми smile091

Ма и те много негостоприемни бе, не му помогнаха на човека ,а само му правиха вятър да върви по напред.. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетел е с по добрия болид, а пък Хамилтън е склонен на грешки, но какво да се прави този път имаше късмет smile011

 

Е кое му е късметът, Фетел въпреки всички обстоятелства завърши на 2-ра позиция. Ако Хамилтън имаше неговите проблеми, нямаше да помирише подиум. Фетел е прав: http://autosport.bg/novini/po-otbori/re ... wtori.html Дано тези 3 седмици се отразят благоприятно на Макларън и Ферари, защото не ми се гледа повторение на миналия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малшанс за Фетел.Първо му отказа КЕРС-а,после радиото и накрая объркаха стратегията от екипа му.

Пресианчо,тая година за кого ще викаме? :smt017

то като го няма Кими нещо... smile175

поне е интересно... smile027

За Фетел,разбира се.Като се отказа Кими ориентирах предпочитанията си към Фетел.Повечето хора сякаш потдържат тимове,докато аз винаги съм имал предпочитания към определен пилот,без значение в кой отбор кара.На работа има доста почитатели на формулата,но аз бях единствения дето подкрепяше Фетел миналата година и много се кефя,че накрая им натрих носовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нещо загубих желание да я гледам тая Формула. Ама грам не ми е интересна вече. До преди 2 години не изпусках старт, посред нощите я гледах. И от един прекрасен ден почнах да заспивам пред телевизира. Викам, чакай ще ида да я видя на живо, там поне трябва да е зрелище - и там почти заспах (ама може да е било от слънцето и многото бира). Тая година някой спомена - аре да ходим пак до Турция - реакцията на всичките в компанията беше - "Ти у ред ли си?". Що така незнам :-k

 

Но за последното състезание много ме е яд, че го изпуснах, защото е било зрелище, рядко срещано през последните години.... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо , ти панаирджийски мечки май скоро не си виждал , на пилотите им либсват само брънките на носа , ама инак правилата на Бърни приравняват формулата до онзи цирк наречен WWF smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, никой не изрази впечатления от неделната Гранд при на Турция. Аз успях да я посетя тази година и съм много доволен! Ето и как мина състезателния следобед на Истанбул Парк през моят обектив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, колега как можа да не кажеш, и аз бях там. Не си ли влизал скоро във Ф1ФЕН сайта? Можеше да се видим на пистата. Аз бях в началто на 8ми завой, ти май си бил на правата на края на 8ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.