Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

Германската Гран при обаче най-много ме зарадва с факта, че Редбулите са вече застигнати и дори задминати от другите топ тимове...

 

радвай се.... докато още има за какво :) Една птичка пролет на прави, тази писта просто заличаваше слабостта на другите тимове. Ама сезона не се състои само от Нюрбургринг :)

 

Лимонадата има всички шансове да покаже тотална доминация в коронните авто-мото-спортове и тази година - F1, WRC и Дакар.

 

Незнам за вас, ама аз си умирам от кеф да гледам как една фирма за лимонада мачка фирми като Ферари, Мерцедес, Макларън и т.н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

Къде са феновете на Хамилтън? Моля да коментирате това (дано не го изтрият):

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wzixd6oewTw

 

Аз ще се въздържа от коментар, че иначе ще трябва да си сложа поне месечен бан smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче няма шанс да се оправи!!!

Имам чувството, че като види която и да е кола на пистата инстинктивно му се приисква да я блъсне. [-X Според мен е "напредък" че се владее и не помита всичко по пътя си, а на състезание или квалификация прави "само" по 1-2 инцидента. :lol: Вече може да залагаме - ще се засилва ли манията му или ще може да я овладее. smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да укротя Фаворит на мокро със сликове сигурно щях да коментирам тоз инцидент , ама не мога smile049 , а вие не се водете по коментарите на двамата малоумници Крачун и Малчо , щото всеки път се чудя какъв е критерия на таз телевизия за да вземе някой за водещ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го плюете толкова, опитайте се Вие да овладеете болида в такова време със сликове/пък и с мокри гуми да е/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го плюете толкова, опитайте се Вие да овладеете болида в такова време със сликове/пък и с мокри гуми да е/.

 

Абе Тоше, не си прав. Едно е да не можеш да овладееш колата на мокро, съвсем друго е умишлено да буташ пилота до теб, виждайки, че той вече те повежда с 1 дължина на колата и очевидно е много по-бърз от теб. Да кажеш, да беше тясно и да няма място за разминаване - не беше... Впрочем как други пилоти могат да си овладеят колата на мокро (примерно Малдонадо до него, дето е къде-къде по-неопитен), а той точно да не може - не е да няма опит. Освен това и най-заклетите врагове на Хамилтън (сред които имам гордостта да се числя и аз) не могат да отрекат, че той е може би най-добрият пилот на мокро в момента - е точно пък той да не успее да си овладее колата дотолкова, че да се блъска така в колегите си...?! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак теория на конспирацията ... не мое ли да е видел , че некакъв турист го доближава и да е дал газ до дупка и лявата гума да е захапала , а дясната превъртяла ... а оня кретен при 15 метра писта чий до дири у радиаторите му ?

Тия двамата у ТВ7 ви промиват мозъците с техните олигофрений ... изкараха пилотска грешка инцидента на Шумахер , а от километри са виждаше , че му избега задна лява гума , после сума време говориха небивалици за таз катастрофа , а вие гледате и попивате smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия двамата у ТВ7 ви промиват мозъците с техните олигофрений ... вие гледате и попивате smile175

 

Кого визираш? Щото аз клипчето го гледах без звук, даже не съм обърнал внимание, че иде реч за ТВ7, съответно изобщо не съм чул какво са казали по въпроса. Изразявам СВОЯТА позиция, а не рефлектирам гледните точки на когото и да било от ТВ7, държа да подчертая много дебело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... От МАфиа са наказали Малдонадо... Просто не знам дали има смисъл вече да се гледа Ф1 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз споделям мнението на Еди Джордан и Дейвид Култард, че Малдонадо е виновен за удара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... карайки направо :-k Все тая.

 

Така е, ама черната маймуна носи повече пари в касичката на Бърни отколкото Малдонадо. Естествено, че няма да го накажат него smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо за Бътън да кажете? smile001

 

Бива си го момчето. Кара си тихо и кротко, може цяло състезание да не му чуеш името и накрая влиза в Топ 5 или се качва на подиума даже. Аз лично останах приятно впечатлен от представянето на Мерцедес - чудесно състезание и за Пилето, и за Нико.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Шуми.

Супер доволен, че "афро-американеца" го отнесе - дано още 3-4 пъти поне тази година!

Браво и на Бътън - перектно състезание за него.

Браво и на Алосно - извади повече отколкото колата може.

За бройката изпреварвания и местата където се случиха - само това мога да кажа smile126

 

За мен едно от най-интересните състезание последните години smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от другите отбори се кефя на Росберг и Уебър.

Tи, освен, че си сред малкото фенове на Хамилтън, си и абсолютно първият, за когото чувам да е фен на Уебър. За мен лично Уебър е едно голямо недоразумение като пилот и се чудя какво прави толкова дълги години в този спорт. Никаква агресия, никакъв хъс, липса на лидерски качества.... Само се сети какъв старт направи днес и как потъна с 8 (!) позиции на първия завой...

 

За мен едно от най-интересните състезание последните години smile049

За мен лично Спа винаги е била най-интересното състезание от календара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> страшно обективни мнения , само не знам защо когато РедБул се опита да изхвърли МакЛарън от пистата се счита за състезателен инцидент , а когато някакво малоумно камикадзе се забоде в задната гума на МакЛаръна е умишлено предизвикана катастрофа и то от Хамилтън smile175

Състезанието между другото го направиха интересно Шумахер , Бътън и Алонсо , който пак между другото заслужаваше много повече победата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.