Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

Колеги, има ли други зарибени на тема Формула 1 като мен, на които току-що им е хрумнало, че в неделя по време на събора ще има състезание в Испания? И ако има, да имат и някакви предложения и идеи за гледане на живо (в случай, че Междене е приключило) (че после на запис не е интересно)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TV7 е ефирна и би трябвало да има покритие. Така, че носиш ТВ и готово smile049 за предпочитане е портативен smile021

Това състезание в Барселона по прогнози ще е доста интересно за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли други зарибени на тема Формула 1 като мен, на които току-що им е хрумнало, че в неделя по време на събора ще има състезание в Испания?

Аз от два дена си мисля, че много ми се иска да я гледам още в неделя някак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PRO: Ако имах (портативен) телевизор, който да мога да побера в колата и да домъкна, въпросът изобщо нямаше да е на дневен ред.

@rsk: Ами изскочи с някое креативно предложение. Мен това, което ми хрумва, е, че ако Междене е свършило докъм 14-14:30, може да се занесем в някое заведение в Габрово и да помолим да ни пуснат ТВ7, но това, честно казано, не ми се струва като прекалено вероятно да се случи... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

агрегат и телевизор е добра комбинация.Ако измислите и някой с булсат,най-добре :mrgreen:

Весело ви изкарване на събора \:D/ Аз заминавам за анталия smile048 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TV7 е ефирна и би трябвало да има покритие. Така, че носиш ТВ и готово smile049 за предпочитане е портативен smile021

Това състезание в Барселона по прогнози ще е доста интересно за гледане!

Има доста "бели" петна на картата, но в Габрово е на 55 канал.

А по нашия край ефирно е само цифрова :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Соколският манастир ще е малко трудно приемането ми се струва, защото няма пряка видимост към предавателя на Градище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа в неделята ще намерим някоя кръчма в Габрово да гледаме старта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бре все едно няма достатъчо червени , сиви и сини Октавий , та да си организирате един кръг на Междене ... на Искрен трактора може да го земете за "Safety Car" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчма след Междене остава най-добрия вариант. Добре ще е да се организираме, като футболистите, че да не се търсим един по един smile049

Моля някой от местните граждани да ни упътят за добра кръчма с 50+" плазма!

 

А на Междене между другото при достатъчно конуси или други средства за заграждане, може да се получи много добра писта. Лично мое мнение е, че майсторското може да се замени с подобна мини писта smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчма след междене остава най-добрия вариант. Добре ще е да се организираме, като футболиститите, че да не се търсим един по един smile049

 

Аз съм сигурен желаещ за този вариант. Ако не вали и не е студено времето, ше съм с тениска с ник на гърба, която вчера си взех от Пепи, така че няма как да ме объркате smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сядам да гледам гран при на Испания smile159

който я е изтървал заради събора ще му я разказвам после... smile027

а той на мене за събора...

е кво стана пак дребния първи...

егати изпреварването на Алонсо smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, тоя Хамилтън ми писна от него, докога ше го толерират и ше му позволяват да бъде неприкосновен!? Извади 2ма състезатели, които щяха да вземат точки, от надпреварата, при това брутално и безцеремонно, а на всичкото отгоре не го наказаха и мина доста напред в класирането! smile150 СКАНДАЛНО! ЕБАТИ ПРОДАЖНИЯ СПОРТ! Така ако продължават, не само че няма да го направят по-атрактивен спорт (колкото и да се напъва оня дъртия дребен британец, дето парите му могат да изплатят външния дълг на някоя африканска държава), но ще постигнат точно обратния ефект - ще отблъснат дори закоравели фенове като мен от Формула 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, тоя Хамилтън ми писна от него, докога ше го толерират и ше му позволяват да бъде неприкосновен!? Извади 2ма състезатели, които щяха да вземат точки, от надпреварата, при това брутално и безцеремонно, а на всичкото отгоре не го наказаха и мина доста напред в класирането! smile150 СКАНДАЛНО! ЕБАТИ ПРОДАЖНИЯ СПОРТ! Така ако продължават, не само че няма да го направят по-атрактивен спорт (колкото и да се напъва оня дъртия дребен британец, дето парите му могат да изплатят външния дълг на някоя африканска държава), но ще постигнат точно обратния ефект - ще отблъснат дори закоравели фенове като мен от Формула 1

ами гледа ли днес Монако? :smt0344

тоя дребния немец как му подариха победата ](*,)

не трябваше да сменят на никой гумите,да се оправя всеки кой как може,

по друг начин щеше да завърши надпреварата

егати подаръка,после и там нямало КОРУПЦИЯ... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

егати подаръка,после и там нямало КОРУПЦИЯ... :smt0344

 

Ами такива са правилата. Миналата година заради тъпи правила дисквалифицираха Шумахер който съвсем културно отнесе Алонсо smile049

 

Иначе и за мен тая смяна на гуми беше напълно излишна и обезмисли състезанието. Освен това смяната на задното крило на Хамилтън според мен беше извън всякакви правила. Да не говорим, че изхвърли двама от състезанието, а засега (надявам се скоро да е коригирано) дори не е наказан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ме питате мене - всичко е шоу, а шоуто продава (реклами) и се продава (ТВ права). От спорта все по малко остава. А пилотите: един си отива - друг идва ..... smile117 Същото е и при футбола .......... Изобщо навсякъде, където играят ПАРИТЕ е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами гледа ли днес Монако? :smt0344

тоя дребния немец как му подариха победата ](*,)

не трябваше да сменят на никой гумите,да се оправя всеки кой как може,

по друг начин щеше да завърши надпреварата

егати подаръка,после и там нямало КОРУПЦИЯ... :smt0344

Не, Алонсо нямаше да го изпревари! Виж Бътън по-можеше да има шанс. "Дребния немец" отнесе доста положителни оценки за "оцеляването" на пистата. 1 стоп с Пирели 78 обиколки smile126 s_flag

Хамилтън трябваше да го дисквалифицират след втория му сблъсък. Нагло колонизирано английско шимпанзе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе, да махнат Хамилтън, Кобаяши и Розберг и на тяхно място да сложат клонинги на Ковалайнен. поне ще сме сигурни че всички ще се возят спокойно до финала.

 

все Хамилтън е виновен. сигурно и за войната в Либия е виновен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

все Хамилтън е виновен. сигурно и за войната в Либия е виновен

 

Не мисля, че на който и да е друг пилот биха позволили да изхвърли двама от пистата в рамките на едно състезание и да не му покажат черен флаг! А безумното наказание от ФИА (20 сек към времето) беше просто поредната подигравка с останалите пилоти! Шумахер го наказаха заради потенциална катастрофа (която в крайна сметка не се случи!), а (censured) се разминава при реални такива. Къде е равенството !??!?

 

PS: Как така на тапаците от ФИА не им стигна времето да накажат (censured) преди края на състезанието? Ами ако го бяха направили просто щеше да изпадне от точките - крайно неудобно, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 80% от състезанието не се налагат такива санкции и затова се добавя време към състезателното време след финала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, групата...хайде без такива квалификации за хора!

Г-н модератор PRR, точно вие ли си позволявате такива думи към личности?

А къде останаха общите условия за писане в сайта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, групата...хайде без такива квалификации за хора!

Г-н модератор PRR, точно вие ли си позволявате такива думи към личности?

А къде останаха общите условия за писане в сайта?

 

Г-н riator,

 

Приемам забележката Ви и се самоцензурирам smile150

А иначе модератор или не съм си човек и имам право да изразявам лично мнение.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.