Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за конкретна Фелиция. Купувам Фелиция


patologa_ds

Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • patologa_ds

    22

  • joro-120L

    10

  • maxrpm

    8

  • C2H5OH

    8

Най-много писали в темата

И май не е на тези километри, с този изтъркан волан :-k

 

 

колега, не съм съгласен.

когато взех моита, беше на 8 години и 77к реални (сервизна книжка) и волана е невероятно изтъркан горе-ляво. а всичко останало си личи че е запазено. на доста други шкоди съм се заглеждал и понякога е изтъркан волана понякога не. :)

зависи от мн. неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък е сменен. И не ми работи клаксона. Колко много дреболии има за оправяне по тази кола..... ](*,)

Честито! Със здраве да си я караш! :smt017

Дай да видим някоя снимка!

Сподели за състоянието на колата и какво предстои да оправяш. :-k

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък е сменен. И не ми работи клаксона. Колко много дреболии има за оправяне по тази кола..... ](*,)

Ти си смени гаража първо, че вече не си с Лада. И сподели за дреболиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

То няма снимки. Още не е регистрирана, но това не пречи да се видим и да е разгледаш Жоро. smile159

Относно височината. От вчера е с високи гуми отпред. smile152 И нов акумулатор. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

То няма снимки. Още не е регистрирана, но това не пречи да се видим и да е разгледаш Жоро. smile159

....

Следи тази тема! Очертава се среща на 03.04./неделя/.viewtopic.php?f=19&t=22823&start=15

Може да се видим и тази неделя от 14ч. на същото място - пред входа на стадион "Пловдив"/откъм ж.п. линията/. Ще имаме среща на "Classiccar club".

Винаги си добре дошъл! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота Звярът влиза в бокса за профилактика. Ще се сменят ремъка, маслото в двигателя и скоростите. Ще се свалят двата предни дикса и ще минат на струга. Имат як ръб и са с дълбоки бразди. Ще се проверят светлините по таблото. Смазване на всички видове жила. Смяна на предни накладки, спирачни маркучи. smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота Звярът влиза в бокса за профилактика. Ще се сменят ремъка, маслото в двигателя и скоростите. Ще се свалят двата предни дикса и ще минат на струга. Имат як ръб и са с дълбоки бразди. Ще се проверят светлините по таблото. Смазване на всички видове жила. Смяна на предни накладки, спирачни маркучи. smile149

Дисковете на струга е много вероятно да ги прецакаш.Трябва да са перфектно балансирани,инак ще има биене. :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно. Знаем какво правим. Пък и не ги стъргах целите. Само ръбовете има взех. Не са надрани все пак. smile159

Днес ще се сменят задните спирачни цилиндърчета с маркучите. Колата в четвъртък е на каналите в КАТ. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако каналите са им като тези в Сф не се ентусиазирай, никой няма и да влезе да ти погледне отдолу. Трябва ти да спира, да има ръчна и всички светлини и излиза един чичко с едно памуче с спирт и новата лепенка и честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

След като вече имам една хубава Фела дойде ред и за втора.

Ще се ползва за товарене. Трябва ми такъв тип автомобил сега.

 

Споко другата ще я държа още. smile001

 

Какво ще кажете за тази:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=29vbaj

 

Не съм ходил да е гледам и не съм се обаждал, но се надявам, ако всичко е наред (живот и здраве) другата седмица да е погледна и ако си струва да е взема. (Сиреч, ако всичко изглежда така и на живо де...)

 

Мнения чакам.... smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки изглежда позапазена,но дори и реално да е така,цената е нереално висока.Може да е 2000-та година ,но все пак е 13 годишен автомобил без нито климатик,нито ел.стъкла.Някои колеги може би ще кажат,че това са екстри - не,това не са екстри,това вече е необходимост,особено с тези все по-горещи лета и променящия се климат.Иначе двигателя е сравнително икономичен и безпроблемен ако е в кондиция.Моето мнение - ако въпреки всичко си се спрял твърдо на този автомобил - договаряй се за цената.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.