Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за конкретна Фелиция. Купувам Фелиция


patologa_ds

Recommended Posts

От известно време търся да си закупя Фелиция.

Какво ще кажете за тази:

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

Ако имате и други предложения, моля да ги споделите и оставите телефон за контакти. Предпочитам да са около Пловдив.

 

Благодаря Ви много. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • patologa_ds

    22

  • joro-120L

    10

  • maxrpm

    8

  • C2H5OH

    8

Най-много писали в темата

На тези 2 снимки не може да се разчита трябва да се прецени на място, иначе на снимките изглежда добре. Пробега изглежда фантастично нисък и е много малко вероятно да е реален особено ако е внос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези 2 снимки не може да се разчита трябва да се прецени на място, иначе на снимките изглежда добре. Пробега изглежда фантастично нисък и е много малко вероятно да е реален особено ако е внос.

 

Наистна пробега може лесно да се манипулира,защото задвижването на километража на скоростомера е чрез жило.На снимите колата има добър външен вид,но най-добре е да се огледа старателно на място.Доколкото се вижда от снимките,не се забелязва корозия по петата врата,но пък снимките не са детайлни :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на снимките е добре, луфтовете изглеждат идеално което означава, че не е блъскана. Отиваш и гледаш на място колко е изтрит волана, педалите, скоростният лост, седалките. Слушаш добре ли работи двигателя дали поема добре дали прекъсва има ли ръжди и ако ти хареса "скачаш".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на място и огледах колата.

Няма акумулатор, нищо от данъците за тази година не е платено, няма винетка. Задна дясна врата е пребоядисвана. Отзад заден десен калник е удрян и изчукан небрежно. Счупен заден десен стоп.

НО е на реални 39 хил. км. !!!

Закупена е от ЕТ през 12.1995. Била е изложена на есенния панаир в Пловдив. Има си лепенка на задното стъкло. Вози много добре за шкода. Наистина не тропа и не лопа. Двигателя е чист. Липсва кората под пердния капака. Вътре има ожулено по интериора. Карбураотр е и няма и една въздушна възглавница. Няма нищо от ел. пакета по нея.

 

Можете ли да познаете цената, която ми заяви??? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11290692156533898&f1=details

Провери ей тази , може и да ти хареса (освен цената)

Тази е удряна и отпред и отзад. Пробегът не е реален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичето ми каза 3000 лева за колата при положение, че няма акумулатор и ннищо платено за тази година му предложих 2200 лева. Той каза твърдо 2500 лева. Аз му предложих 2300 и му казах, че повече няма дфа дам в това състояние.

 

Отидох да видя и две шкоди в автосалоните около Пловдив. Едната е зелен металик до с.Труд. Много измъчена колица - 1500 лева крайна цена.

Другата беше едно синьо комби в Никифоров. Пътя за Труд срещу Ромпетрол. 1,9 дизел. Изглеждаше добре, докато не запали двигателя. Трактора на дядо е по-тих...Съединителя е за смяна, направо си буксува... 2150 лева крайна цена ми каза.

 

Имам чувството, че тези хора си смучат цените от пръстите. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ако е наистина на реални 39х. няма да пипнеш нищо сериозно по нея поне до 100х. Тези дето са внос са най-вече от Италиа и както сам виждаш са доста измъчени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на човека. Колата се намира в кв. Надежда в София. Някой колега от София,ако може да отиде да е огледа и да каже мнение. Изглежда супер. Човека каза, че я е карала една 61 год. жена, НО защо тогава е с 4 ключа??? Каза също, че е страшно запазена и си струва парите. Друго не каза. Както обикновено казват! Тяхната е перфектна, не гледай другите! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дето 39 х. км. е прекалено скъпа за това, което предлага. Най-вече, няма акумулатор и гуми... Не че тези в Автосалоните имат, но не е там идеята. Все пак говорим за 10-15 годишна кола. И то от ниския клас. Хайде да сме реалисти. И аз съм карал шкода. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Човека каза, че я е карала една 61 год. жена.....

Личи си! Поне на външен вид. Отивай да я гледаш! Ти искаш, хем да е хубава, хем да е наблизо....ами някой път не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица бях до София. Не си мисли, че само в Пловдив търся. :smt017

Добре! Нямаше как да знам. smile049

 

Успех. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като го чета и звучи като заяждане. Извинявам се. smile027

После ще ходя до един автосалон за да видя тази:

 

http://www.cars.bg/u121268

 

Дано да е моята... smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като го чета и звучи като заяждане. Извинявам се. smile027

После ще ходя до един автосалон за да видя тази:

 

http://www.cars.bg/u121268

 

Дано да е моята... smile168

Извинен си. Ръждата видя ли я? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на човека. Колата се намира в кв. Надежда в София. Някой колега от София,ако може да отиде да е огледа и да каже мнение. Изглежда супер. Човека каза, че я е карала една 61 год. жена, НО защо тогава е с 4 ключа??? Каза също, че е страшно запазена и си струва парите. Друго не каза. Както обикновено казват! Тяхната е перфектна, не гледай другите! smile175

Това за коя кола иде реч? Както и да е. Дай ми адрес на човека и телефон. Мога да отида да я видя ей сега. Таман кат ида с моята Фела ше е малко по-благосклонен може би.

Я направо ми се обади на 0886 / 259986 - Мишо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях е. Дано да е само там. Въпреки, че трудно... smile126

Тия дизели много "тракат" по принцип. Не са като новите. Да не ти прави впечатление.

Какво стана с тази червената с четирите ключа в "Надежда"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпа Жоре. То ако е за такивата пари аз му предложих на колегата да го водя да види една 1.6 АЕЕ швейцарка, комби, бордо металик, ел. стъкла, ел. огледала, климатик, air bags....всички екстри за модела, на цена 3000 лв. (може и да свали).

Но вече е безмислено толкова пари според мен. На Мими колата (линка от горния ми пост) е много добра и е за 1300 лв. Пак 1.6 АЕЕ. Няма ГО и преглед, но това са няма и 100 лв. А колата е запазена. Няма ръжди по задната врата и поне е на истински км, ако не друго. А и тя иска да я даде на някой съфорумец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпа Жоре. То ако е за такивата пари аз му предложих на колегата да го водя да види една 1.6 АЕЕ швейцарка, комби, бордо металик, ел. стъкла, ел. огледала, климатик, air bags....всички екстри за модела, на цена 3000 лв. (може и да свали).

Но вече е безмислено толкова пари според мен. На Мими колата (линка от горния ми пост) е много добра и е за 1300 лв. Пак 1.6 АЕЕ. Няма ГО и преглед, но това са няма и 100 лв. А колата е запазена. Няма ръжди по задната врата и поне е на истински км, ако не друго. А и тя иска да я даде на някой съфорумец.

 

Колега, коя е тази кола? (за 1300 лв)

Мога ли да я погледна - пиши ми лично, да не спамим темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.