Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оборотите падат много бавно


Slayer

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди няколко дни имах проблем с колата.Оборотите и бяха много ниски и на дълъг път прекъсваше.Ходих на майстор и той ми очисти дроселовата клапа.Проблема изчезна но сега ми прави впечатление,че когато сменям предавките оборитите падат супер бавно и дори се форсира сама.Казаха ми че като я покарам малко ще се оправи,но мина доста време и нищо не се променя.Ако някой има представа за какво става въпрос нека ме светне.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се направи калибрирание с ваг ком ще стане по-бързо,но и иначе би трябвало постепенно да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако извадя клемите на акумулатора да постои една вечер и се рестне компа няма ли да се оправи така?

 

Не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.