Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми Барум в Пени ?


Recommended Posts

Влизам вчера в магазин Пени и гледам продават нови летни гуми Барум всякакви размери. Лошо няма, ала гледам гаранционната карта на гумите пише вносител ЕураТек :-k Цени 13" -55лв, 15" -89лв :-k

Брех, тези от ЕТ явно са го закъсали финансово или си чистят складовете от залежала стока :-k

В самите магазини на ЕураТек в момента няма обявени никакви промоции на летни гуми. За пример през декември 2010г. имаше промоция на зимни гуми на аткрактивни цени.

Няма да се изненадам ако някой ден пред Пенито продават Фабии :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ходиш пак на там виж и Дот-а. Силно вероятно е да се окажат и пресни.

 

 

Много е възможно и да не са. Моята е с такива от 2008. "Подариха" ми ги с колата 2010. :) Смятайте...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че им погледнах ДОТа и страна производител :D

13" - ДОТ 3210 произведени Румъния

15" -ДОТ 4809 :) произведени Чехия

 

Гледах в МЕТРО едни испански 15" DAYTON 99лв ала си викам чешка кола с испански гуми не върви.

 

Нямам нищо против Пени ала се изненадах защо ЕураТек не си продават гумите в техните магазини.

Примерно -декември 2010 си купих от ЕураТек зимни Барум 15" -79лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нямам нищо против Пени ала се изненадах защо ЕураТек не си продават гумите в техните магазини.

 

Не виждам логика само ЕТ да ги продават smile049 . Едно е да продаваш една стока на 5 места, друго е на 50(образно казано). Така със сигурност печелят повече.

 

А, и между другото, фирма на Иван Тодоров(ЕТ) внася чешкия кристал на "Бохемия". :mrgreen: Всестранно развити са. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето два полезни поста от конкурентни форуми:

 

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic ... 7b#p519634

 

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php? ... c26#p14453

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си им е добре като за нови гуми, но забелязах че каучука им е Temperature B , което означава че са мокри и се износват по-лесно от сухите гуми. Нещо като всесезонки. Подходящи са за колеги, които не ги сменят и през зимата могат да си позволят да се въздържат от пътуване при по-тежки зимни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам чехите и шкодите, но по-скапана гума от "Барум" не съм карал. Ни тръгва ни спира на мокро.Не се лъжете от ниската цена. Сега ще ме нападнете че не съм прав. Това е лично мнение, но след барум-а минах на нисък клас мишелин, е няма такава разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам чехите и шкодите, но по-скапана гума от "Барум" не съм карал. Ни тръгва ни спира на морко.Не се лъжете от ниската цена. Сега ще ме нападнете че не съм прав. Това е лично мнение, но след барум-а минах на нисък клас мишелин, е няма такава разлика.

 

Аз съм с такива, "аванта с колата". Проблеми не съм имал. Наистина напоследък забелязвам, че леко провлачва и усещам на мокро как ABS-а сработва... Но пък за разлика от това първата зима бяха страхотни... Излизах по стръмни непочистени улици, без да превъртят веднъж дори... Общо взето, след 8-10к км не ги бива много...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам чехите и шкодите, но по-скапана гума от "Барум" не съм карал. Ни тръгва ни спира на мокро.Не се лъжете от ниската цена. Сега ще ме нападнете че не съм прав. Това е лично мнение, но след барум-а минах на нисък клас мишелин, е няма такава разлика.

Напълно съм съгласен и бих добавил,че на третата година и но 18000км. се напука и я изхвърлих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, включена ли е монтажна цена или отделно се заплаща?

 

Плаща се монтажа, но пък не е кой знае колко скъпо - http://skoda-auto.bg/BGR/service/servic ... tyres.aspx

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм карал Барум досега, само едни Матадор 2-ра злоупотреба, които се оказаха доста издържливи на износване, но иначе возят адски твърдо и дървено. Имах само една Барумка като резервна - само от стоене в багажника и се надуха няколко балона, така че правете си сметка за качеството на сместа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите Барумки искараха 8 години и зорлен ги скъсах,а можеха поне още 2-3 години да искарат.

Добре, че не си се утрепал някъде с тези чудни 8 годишни гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите Барумки искараха 8 години и зорлен ги скъсах,а можеха поне още 2-3 години да искарат.

Добре, че не си се утрепал някъде с тези чудни 8 годишни гуми...

Що?? Мойте са Росава (Украйна) на 8 год. и лично ти каза, че са добри гуми. Виждал си ги. Скоро почват 9ти сезон като задни, щото едната е леко крива и ми тресе предницата при над 90 км/ч. А какво да кажа за 7 годишните ми зимни гуми GoodYear Ultra grip 300, с които тази зима се катерих безпроблемно по Бонсови поляни и Банкя.

Гога, всичко е много относително, ама айде на НИМ ше си говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.