Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски манастир 21-23.05.2011 - Резервации за настаняване


Recommended Posts

Какава ще е програмата?

Колко ще е таксата за поляната?

А за Междене?Уредена ли е пистата вече-за целия ден ли е запазена и също колко ще се плаща на автомобил?

Ще има ли диск от миналия събор за участниците?

Какви ще са игрите тази година?

Ще има ли сцена?шатра?палетите пазят ли ги?

Единия диджей няма да идва....другия ще има ли помощник?-в тази връзка осветлението...?????как стоят нещата?

Кой ще заснема учасниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    15

  • skodaman

    5

  • lovely_engy

    4

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

Сами, тези въпроси са по-скоро за съседната тема. Тази е за резервациите, но щом си писал тук, тук ще ти отговоря.

 

1.Ще бъде оповестена;

 

2.Таксата е пряко зависима от броя посетители. Точната им бройка няма начин да бъде ясна, но на базата на заети легла и предвидени палаткаджии може да бъде достатъчно точно калкулирана. Когато Марто тегли чертата с настаняването ще сметна сумата за вход, така че тя да покрие голяма част от текущи разходи. Няма да е сума, много по-различна от миналогодишната. Ще бъде обявена.

 

3.Пистата съм я уредил. Денят ще е неделя, часът - 11:00ч. Входа ще е 4 лева. Ще има кетъринг, така че който иска ще може да хапне или пийне кафенце горе.

 

4.Да, диск ще има.

 

5.Игрите ще са интересни и ще бъдат обявени заедно с общата програма.

 

6.Ако не ни мине котка път, шатра ще има.

 

7.Дали ще има помощник зависи от самия ди джей. За осветлението той е по-наясно и може да ти отговори коректно.

 

8.Оператора и да се оповести тук е повече от безпредметно. Вече две години подред уж има избран (с неговото съгласие), а в крайна сметка излиза, че друг снима и спасява положението.

 

Не мога да си позволя да съм сигурен, но предвид редица фактори, сякаш някой те е подкукоросал да зададеш точно тези въпроси :) Защото пропускаш редица други доста важни, които не е логично да не те вълнуват. Като на пример купи, грамоти, доброволци за помощ на място и т.н. Особенно последното, без което събора няма да е събор. Ако бъркам, приеми моите извинения ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, за оператора е ясно кой ще е!

 

Този които ще се наеме да направи колкото се може повече снимков материал е ЕМО (PRO) това е!

 

Важното е да си изкараме готино! Ще избухнем подобаващо! С много смях, шеги и прочие!

 

Ти само вземи една стара гума ..... да я зачаким за на Верцуна бронята отзад!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен беше удоволствие. Цункай бебока и му се радвай колкото се може повече, защото изключително бързо растат тези палавници и няма да усетиш кога ще дойде момента да се оглежда, да не я видят приятелки, че баща й я прегръща :)

smile027

 

P.S.: Ися, ти не се ослушвай, ами ти е ред smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, татковци(бъдещи и настоящи) :P , ама да отпера един въпрос по темата, ако може? :-k

 

Настаняването на тези, дето не сме в манастира как ще става? Смисъл, всеки си отива направо в хотела или ще има друга организация? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платено (т.е. сумата е в посредника, кеш). Ние, ако даде Господ със сина ми пътуваме на 20.05. преди обяд. Даже и винетка съм си купил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Изрично ви помолих при извършване на превода в полето за основание на платежното нареждане да посочвате и имената си. Всяка банка предоставя достатъчно място на бланките си, за се побере подобна информация. В противен случай никой от нас, в частност аз, не носи отговорност за разминаване между заявено легло и плащане. Пиша всичко това заради два превода без имена:

 

-единия е направен на 28.04. и е на стойност 135 лева;

-другия е направен на 29.04. и е на стойност 60 лева.

 

Много моля, двамата наредите на сумите, след като видят този пост да кажат кои са.

 

Ако зачестят подобни преводи, за които пак повтарям - не е никак сложно да се избегнат, ще махна банковата сметка и ще ви пусна данни за пощенски запис. Защото нямам желание да отговарям за чужди пари без да знам на кого са. А от анонимни дарения (да чукна на дърво) нямам нужда :)

 

Благодаря за разбирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,

Аз съм превел на 28.04 - 135 лева, обаче в платежното ми съм написал трите си имена!

Ако няма други с превод 135 лева, да знаеш че е от мен.

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е организацията за тези от нас,които ще бъдат на палатки?Къде трябва да заявим колко хора сме и че ще нощуваме в палатки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,

Аз съм превел на 28.04 - 135 лева, обаче в платежното ми съм написал трите си имена!

Ако няма други с превод 135 лева, да знаеш че е от мен.

 

smile056

Винаги има вариант смотлата на гишето да я е домързяло, не го отричам. На тази дата друг превод за тази сума няма, значи се разбрахме. Остава и другия колега да каже кой е.

Благодаря ти.

 

За палаткаджиите наистина не е лошо да се преброите. Не толкова с цел осигуряване на места (поляната е достатъчно голяма), но много бихте улеснили част от организацията, която касае брой присъстващи. Ще съм ви благодарен ако го направите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,има превод от Симеон Дренков и Александър Дренков,моля ви кажете ми никове защото за съжаление като име и фамилия не са ми познати!

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,има превод от Симеон Дренков и Александър Дренков,моля ви кажете ми никове защото за съжаление като име и фамилия не са ми познати!

Поздрави smile159

 

Аз съм Симеон :), просто превода е направен от картата на баща ми - Александър.

П.С - забравих да му кажа да добави и ника ми в допълнителното инфо smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

-единия е направен на 28.04. и е на стойност 135 лева;

-другия е направен на 29.04. и е на стойност 60 лева.

 

Много моля, двамата наредите на сумите, след като видят този пост да кажат кои са.

...

Благодаря за разбирането.

 

Здравей Mishelle,

 

Превода от 29.04. за 60 лв. е моят... Послушах съвета ти и отидох специално до Райфайзен. Обясних на дамата зад стъклото да ми пише името на същото място където изписва "хотелско настаняване" :smt034 , но когато видях какви ги е сътворила вече парите бяха в сметката ](*,) smile011 . Сори.... друг път ще използвам моята банка- там поне разбират като им обясниш какво се изисква от тях..... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Послушах съвета ти и отидох специално до Райфайзен. Обясних на дамата зад стъклото да ми пише името на същото място където изписва "хотелско настаняване" :smt034 , но когато видях какви ги е сътворила вече парите бяха в сметката ](*,) smile011 . Сори.... друг път ще използвам моята банка- там поне разбират като им обясниш какво се изисква от тях..... s_flag

За мен е некоректно да градиш мнение на базата на настроението или желанието на един единствен служител... Все едно аз да изградя мнение за този форум въз основа на твои два последователни и негативни (да не напиша друго) поста... А "съвета" ми беше за да ви излезе малко по-евтин превода, затова не наблягай на него... Иначе, ако напишеш коя е "твоята" банка, можеш да си сигурна, че ще ти извадя поне няколко случая на мързел или некомпетентност на техни случители, защото работя с повечето банки в страната...

 

Колеги, за да не се получават подобни случки, коментари и т.н., имам още една молба. Като направите превода, драснете в тази тема и напишете преведената сума. Така допълнително ще ни улесните с Марто, защото не ви познаваме персонално всички и понякога е трудно да направим асоциация между заявил легло ник и име, което е превело сумата.

 

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,Марто-аз, Петър Иванов Захариев днес преведох 120 лв. за три нощувки, двойна стая в "Тодорови"!

Рапорт даден! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Любомиров, не е изпил парите трябва и за мен да е превел! Че сме си наели цял Санаториум! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече казах на Юли, но да се разпиша и тук. Вчера преведох парите, днес трябва да се получат по някое време. 80лв. от Георги Георундов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Любомиров, не е изпил парите трябва и за мен да е превел! Че сме си наели цял Санаториум! ;)

За такива като тебе :) Как може да си помислиш, че парите биха могли да отидат по такова направление? Аз съм ти кръвно обиден !!! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам новите преводи на:

 

- micuri;

- lubomirov1985;

- Yaneff;

- gogata;

- Цецо от Монтана

 

Днес, на 05.05.2011г. някой (освен Цецо от Монтана) е превел 60 лева. Нека напише кой е, защото в превода, без значение от причината, липсва име на наредител.

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.