Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски манастир 21-23.05.2011 - Резервации за настаняване


Recommended Posts

Колеги,пускам тема за резервации която ще бъде актуализирана всеки ден.Моля,пишете ми на ЛС каква стая,къде и за колко вечери желаете.На всеки ще потвърдя резервацията на ЛС.Тази година хижата на Български пощи и хотел Сивек няма да работят.Местата са в манастира,къща за гости Тодорови/Етъра/ и къща за гости Страноприемница/500м от манастира/.При запълване на тези места имаме готовност да капарираме още едно хотелче на Етъра!

 

НЯМА СВОБОДНИ МЕСТА!!! smile049 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    15

  • skodaman

    5

  • lovely_engy

    4

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

Колеги,в този пост ще бъдат всички резервации/кой,къде,какво... :smt030 / Моля,при промяна или ако имате някакви въпроси ми пишете на ЛС за да не спамим темата!!!Поздрави на всички!!! smile159

 

Соколски манастир:

-Апартаменти

-VALDO

-skodaman

 

- 2-ка със санитарен възел

-Юли

-Ясен Варна-платени/60 лв./

-FleXos-платена/60лв./

-BlackPearl-платена/90лв./

-Мишо/C2H5OH/-платена/90лв./

 

-2-ка без санитарен възел

-Morkova/XC^^The Devil^^-платена/20лв.+20лв./

-skodko-платена/20 лв./

 

-2-ка със санитарен възел и климатик

-Иво/ID-A/-платена/120лв./

 

-3-ка със санитарен възел и климатик

-Боби Доктора - 2 стаи

 

-3-ка със санитарен възел

-iavkata,Alexandar,Skoda120l1980-платена/90 лв./

-BlackSpot-платена/135лв/

-Ivaka-платена/90лв./

-micyri-платена/135 лв./

-Ицо/pow/-платена/135лв./

-MasterOne-платена/135лв./

 

- 4-ка със санитарен възел

-Пламен/PVV/-платена/120лв./

 

-3-ка без санитарен възел

-lovely_engy-платена/60лв./

-orange-платена/60лв/

-skodimrak/Цецо Монтана/-платена/60 лв./

-donsun-платена/60лв./

 

- 4-ка без санитарен възел

-Боби/bobi-rz/-платена/80лв/

 

- 5-ца без санитарен възел

-Yaneff-платена/50 лв./

 

 

 

Къща за гости Тодорови

2-ка със санитарен възел

-gogata-платена/80 лв./

-Pechatara-платена/120 лв./

-joro 4x4 ABT-платена/120лв./

 

3-ка със санитарен възел

-vasko_az-платена/120лв./

 

Къща за гости Страноприемница

lubomirov1985 & company-платена/360 лв./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази година ще има промяна в начина на резервиране и плащане за нощувките. Идеята е да се сведат запазените и в последствие неизползвани и неплатени легла до минимум. До сега общо взето винаги е имало случаи някой да резервира, а после да не наеме исканите легла. Което е означавало само едно - минус във финансовия разчет на организатора. Голяма част от вас знаят, че легловата база се капарира предварително, т.е. при заявка за настаняване, а на по-късен етап отказ, някой плаща вместо отказалия се ако не цялата сума, то със сигурност поне част от нея. Което не е коректно.

 

С цел да се избегне горното, в определен момент, в тази тема, ще бъде обявена банкова сметка. Очаква се всеки, който е резервирал легло да преведе нужната сума за броя нощувки. За момента тече записване за настаняване. Окончателно потвърждение за резервация всеки от вас ще има само след превода. Срока за превеждане на парите ще бъде разумно дълъг, след изтичането на който всички неплатени легла ще бъдат пуснати отново като свободни. За подробности следете темата, ще ви информирам допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тоз Любомиров, цяла база зае с неговите апапи. Ще е изкъртващо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в хотел "Хитър Петър".Ако има желаещи да звънкат,ще запазвам стаи.Всяка година там отсядам.

Някои колеги са били там.Супер луксозно е и има паркинг за колите-затворен.Цената на двойна стая е 50лв.

Хората ги познавам и няма нужда да оставяме капаро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тоз Любомиров, цяла база зае с неговите апапи. Ще е изкъртващо!

Ако ще е събор, нека да е ОСТРООООО :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........................и къща за гости Страноприемница/500м от манастира/.........................

 

Може ли повече инфо за това място? Предполагам че е къщата под манастира но, никога не съм обърнал внимание какво представлява.

 

P.S. сега видях че е късно да питам ама поне за информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тоз Любомиров, цяла база зае с неговите апапи. Ще е изкъртващо!

 

Е ти съмнявал ли си се изобщо? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има и 1 място при мен в двойката . Ако някой иска да си я делим да драсне .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз резервирам едно легло в манастира докато все още има.

няма проблем за мен и да съм при колегата Morkova щом е писал че има 1 свободно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Mischelle, Великден е вече.... пусни ни сметката, за да преведем пари за резервациите.... smile126 smile126 smile126 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега(или колежке :-k ), сигурен съм, че Mishelle и останалите хора, наели се да организират тазгодишния събор не се нуждаят от напомняне и даване на излишен зор. Както и съм сигурен, че Mishelle ще осигури на всички ни достатъчно време преди събора, за да си преведем нужните суми. smile049 Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим.... да не ми пропадне събора по същата схема както миналата година :-k .... заради резервацията на стая в манастира... ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим.... да не ми пропадне събора по същата схема както миналата година :-k .... заради резервацията на стая в манастира... ](*,) ](*,) ](*,)

 

Колега, нали се сещаш, че не си само ти този, който чака. Когато има какво Юли ще го напише! И бъди сигурен, че никой няма желание и изгода да ти прецака ходенето на събора, даже обратното всеки има желанието, събора с всяка изминала година, да добива все повече и повече популярност и да има все пвече гости! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим.... да не ми пропадне събора по същата схема както миналата година :-k .... заради резервацията на стая в манастира... ](*,) ](*,) ](*,)

И каква е била "схемата"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам една от сметките на съпругата ми, защото най-общо казано моята не е удачно да е обвързана с подобен приход.

 

Банка: Райфайзенбанк

...........

Основание за превода: хотелско настаняване

 

(в платежното няма разстояния в IBAN и BIC, добавил съм ги за прегледност)

 

Пускайте парите от собствено име. Защото ако ги превежда съпруг, съпруга, брат или сестра - няма как да знам кой за какво е превел.

 

Сметката се следи онлайн. Затова справка по всяко време няма да е проблем.

 

За lovely_engy - ако преведеш парите от кой да е клон на Райфайзенбанк, те ще бъдат видяни веднага по посочената сметка. Това го пиша информативно с оглед на притеснението ти. От клон на друга банка те ще бъдат видими от днес за утре, освен ако не са пуснати рано сутринта на същия ден.

 

Таксите за превода са малки, но ако искате да спестите допълнително от тях, ползвайте клон на същата банка, в която е сметката.

 

Edit: Бих иска да уточня, заради въпроси на лични. Съгласно резервацията, която всеки от вас е направил в тази тема, е нужно да се заплати 100% от сумата за заявените брой нощувки и легла. Използвайте посочената сметка за преводи, касаещи настаняването, заявено само в тази тема и организирано от Марто (skodaman). Заплащане на нощувка в друга леглова база, неупомената тук няма да ви осигури настаняване и ние не носим отгороност за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, :smt017 !

 

Няма да е лошо да пуснете още веднъж ценоразписа обаче. :-k Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече преведох паричките в сметката. :smt017

Между другото, взех 3ка със санитарен възел в манастира, но има 1 свободно легло, ако някои се нуждае да каже. Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони, изпреварил си ме с едно 15 минути :mrgreen: .

 

П.П.: Понеже разплащателната сметка не беше на мое име, посочил съм в допълнителни основания трите си имена. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, :smt017 !

 

Няма да е лошо да пуснете още веднъж ценоразписа обаче
.

И аз съм "за",май съм за Гинко Билоба! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са следните:

- Соколски манастир-стая със санитарен възел 15 лв./легло,без санитарен възел 10 лв./легло,стая със санитарен възел и климатик 20 лв./легло

-Тодорови-20 лв./легло

-Страноприемница-15 лв./легло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ме е изпреварил :)

Имате цените, а в началото на темата са всички стаи, които сте заявили. За срока на резервация вече вие си знаете и това е договорка, която следва вече да сте имали с Марто.

 

За да имаме време да теглим чертата и ако има свободни неплатени легла да можем да ги обявим своевременно за закъсели колеги, предлагам крайния срок за плащане да е 10-ти май. Ако има възражение, споделете, но мисля, че времето е предостатъчно. Ако не се приеме друга дата, всичко, което не е платено до 10.05.2011г. ще се счита за свободно и ще се предостави отново за наемане.

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.