Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиза на Шкода Бургас


ati06

Recommended Posts

Искам да споделя, че в сервиза на Шкода в Бургас са големи мошеници.За нещо, което не са извършили ми взеха 38.88лв без да ми кажат, че не извършват такива ремонти.Ако някой отиде там, първо да пита дали могат да му извършат ремонта,тогава да влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай по-конкретно де! Айде след малко като ти мине опиши по-подробно случая. И аз не съм им фен :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Би било добре да конкретизираш случая. В противен случай, само на базата на написаното до тук, нещата са по-скоро тип клюка и темата ще бъде изтрита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Щом искате ще споделя.Отидох в сервиза и заявих, че оригиналното сд радио не работи.След което вкараха колата в сервиза, без да ми кажат, че не извършват ремонт на радиото,дори че не подлежи на ремонт.След час и половина престой ми заявиха, че радиото е за смяна и трябваше да платя за нещо, което знаех.Е затова ви говоря,че гледаме да вземем парите на клиента, пък после ще му мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом искате ще споделя.Отидох в сервиза и заявих, че оригиналното сд радио не работи.След което вкараха колата в сервиза, без да ми кажат, че не извършват ремонт на радиото,дори че не подлежи на ремонт.След час и половина престой ми заявиха, че радиото е за смяна и трябваше да платя за нещо, което знаех.Е затова ви говоря,че гледаме да вземем парите на клиента, пък после ще му мислим..

 

Ако питаш мен, тук и ти имаш вина, защото живееш в България и ако още не си се научил да питаш колко струва предварително, ще си редовно жертва на подобни ситуации. С най-добри чувства smile027

 

ПП Аз, даже съм доволен, с малки изключения, разбира се smile049 , но чак пък за черен списък... :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали си получил фактура за плащането.Там пише за какво ти вземат парите. Предполагам , че става дума за диагностика с тестер, проверяват дали реагира и дали има нови софт. версии, ако не, те само сменят с ново. Но не пречи да поразпиташ предварително какво биха могли да направят и за каква сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.