Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стари коли ?! ГЛОБАА !


Recommended Posts

Амииии.....

Нямам думи. Поредната обида, която явно ще е с голям отзвук. То не стига че 1л бензин е колкото три хляба, ами сега и още по-големи глоби. Моята заплата за три години се вдигна с 30 лева - точно. А бензина тогава беше 1,70 лв/л. Пак 3 хляба за онова време. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де. От старо до старо има разлика. Каква е границата за години на автомобила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де. От старо до старо има разлика. Каква е границата за години на автомобила?

 

Лада, Вектра, Голф – марката и моделът нямат значение, всички са под ножа.

 

Без коментар... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв любител е писал тази статия. smile096

Какво значи "Въвеждат нова наредба у нас – всеки, който кара кола на старо, да си приготви 1000 лева."

Кои коли са на старо?....не ми се умува повече! :mrgreen:

 

Лада, Вектра, Голф – марката и моделът нямат значение, всички са под ножа.

Абе кой те пита за марка и модел?! То това е ясно! smile091

п.п. репликата ми е към автора на статията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де кола на старо значи кола , дето си е сменила собственика поне един път ... ми ако съм си я изкарал от Мототехника нова ( е преди 20+ години ) к'во ... за мене не е на старо ... я да го взимат smile045 и да отнасат пепеляка тия малоумници .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой те пита за марка и модел?! То това е ясно! smile091

 

Именно! И точно щото е ясно, марката няма значение, всичко е под ножа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо вярвате на сайт като разкрития.ком. Ако беше вярно, дали вече нямаше да има проплакали съфорумци от Пловдив? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси полезния сайт!Ще си взема гривна от титан за сваляне на кръвно. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо вярвате на сайт като разкрития.ком. Ако беше вярно, дали вече нямаше да има проплакали съфорумци от Пловдив? :-k

Да Гоше, Пловдив е градът с най- мръсния въздух в България. :?

Обявиха го по ТВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Гоше, Пловдив е градът с най- мръсния въздух в България. :?

Обявиха го по ТВ.

Направо благородно Ви завиждам и ме е яд, че изместихте Бургас от първото място по този показател smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам... 2009 пак се бяха засили уж да въвеждат еко данък от 1000лв и се оказа кьор фишек. И сега е така, предполагам, а и тази новина я няма отразена в нито един сериозен сайт. :-k Освен ако разкрития.ком и клюки.нет не са станали такива :mrgreen:. Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох в друг форум за това - информацията беше същата,само дето така написано ми прилича на някой учещ се да пише статии с цел запълване на свободното място във вестника :lol: Информацията е изложена без никакво конкретизиране точно за какви случаи ще се отнася и звъчи повече като заплаха,отколкото носи някаква точна информация smile049 Първото посочено нещо - кола на старо - че какво значение има на старо ли е,на младо ли е :D Второ - не е посочено принципно как ще се определят "вредните коли" - според възрастта или като минават ГТП по показанията на тестера за CO и т.н.Според мен по-скоро ще се налагат глоби ако автомобила превишава нормите за количеството на изхвърляните токсични газове,съобразено обаче с нормалните стойности за самия модел,а не примерно да кажат "Всичко под Евро 3" примерно под ножа :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако тези манафи вкарат този закон,примерно кола на 15 години е стара и трябва да се заплати глоба от 1000лв добре. значи аз ако има платя за примерно 2011 глоба от 1000лв. на следващата година колата ми пак ще е стара и следва да бъда глобен пак.представете си колко много пари са това.премиера на МСРБ (милиционерска социалистическа република Бългаия) борисов кого попита преди да прати самолета до Египет на наш гръб.бесило им трябва на всички от това правителство.майната им на политиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво толкова шум за една журналистическа измислица и/или интерпретация?!?!! Ако това е вярно и на 30% (разбирай сумата да е 300лв) то ще стане революция. И това е ясно на всички. Да не говорим, че идват избори и това ще е самоубийство. Накратко - оставете господата журналисти да си пишат глупостите и не им вдигайте рейтинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.