Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем


Recommended Posts

колеги искам да попитам някои знаели зашто като натисна спирачката ми светват фаровете като я пусна гаснат а несам ги пускал вобште.някои бушон ли е за смяна .става сапрос за шкода фелиция 1,9д :? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масата на стопа е откачена на 100 %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да използвам темата за мойта фелка(1.3 мпи 1998г, нова маска). изгоряла ми е крушката на преден габарит., но нещо не можах да вдяна как се сменя. някой може ли да ме светне по въпроса как се открива достъп до габарита. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече, моля те оправи си заглавието, и обясни, че имаш проблем със стоповете, а не с фаровете. Някой ще намери темата с гугъл и ще ни се смее!!!

 

@BOTZKO6 мисля че се сваля капачката на фара отзад и се бърка от там, може да се наложи да откачиш купкунга на фара за да бръкнеш по - лесно. Мисля че се върти капачката и пада Не съм сменял крушка на фар, мигач сменях, но така като го оглеждах всякаш е от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече, моля те оправи си заглавието, и обясни, че имаш проблем със стоповете, а не с фаровете. Някой ще намери темата с гугъл и ще ни се смее!!!

 

@BOTZKO6 мисля че се сваля капачката на фара отзад и се бърка от там, може да се наложи да откачиш купкунга на фара за да бръкнеш по - лесно. Мисля че се върти капачката и пада Не съм сменял крушка на фар, мигач сменях, но така като го оглеждах всякаш е от там.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачката на фара се завърта леко и пада, след това се вади с дърпане фасунгата на габаритната крушка и се сменя. Малко е късно и може да бъркам нещо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачката на фара се завърта леко и пада, след това се вади с дърпане фасунгата на габаритната крушка и се сменя. Малко е късно и може да бъркам нещо. :D

за капачката на фара е вярно, че лесно падна понеже сменях крушката на фара, но след това забелязах че и габарита е изгорял , но ме хвана шубето да дърпам много, помислих нещо че е с леко завъртане на фасунгата, но и така не се справих. Та за това питам- с директно дърпане ли става или нещо трябва да се врътне и така да се дърпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имам пробелм с фаровете заштото светат при натискане на спирачката а не с стоповете.

Ама ти не четеш май какво ти пишат колегите. Хем не разбираш и питаш, хем пак твоята си знаеш!

Проблемът ти е в стоповете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен ли си, че Фаровете ти светват ?!? Това е нещо което за 1 ви път чувам някому да се случва ?!? Ако си сигурен ще разгледам ел схемата в книгата, но ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масата на стопа е откачена на 100 %

 

Или е в ръжда и трябва да се почисти !

 

 

колега аз имам пробелм с фаровете заштото светат при натискане на спирачката а не с стоповете.

 

Точно де .... като няма маса става отечка през крушката за габарита и отива към фаровете. След като не ти се вярва на нас я закарай на майстор :!: Колата си е твоя парите също :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно крушката на габарита:

от страната на въздушния филтър /ако е MPI/ е малко по-тясно , но също става без разглабяне на каквото и да е.

1. развиваш капачката;

2. откачаш куплунга на крушката за къси/дълги H4;

3. преместваш куплунга за да не пречи;

4. хващаш фасунката на габарита и издърпваш /има две зъбчета дето трябва да преодолееш при самото дърпане/;

5. крушката е вече извадена;

6. сменяш с нова;

7. по обратния път монтираш всичко и си О.К.

Дано да съм ти помогнал smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.