Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb 2.0 TDI PRAHA DSG 2009


Мартин Великов

Recommended Posts

.....

 

Здравей колега, страхотен автомобил, дано го караш със здраве и огромна увмивка на лицето (в което не се съмнявам) :)

 

От SD картата - не може да се гледат снимки - само МР3-ки може да се слушат.

 

Относно огледалата - има позиция на която трябва да завъртиш копчето - при което със заключването се свиват и огледалата. За целта обаче трябва да задържиш бутона за заключване няколко секунди (поне аз не намерих друг начин)

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

относно огледалата-независимо в какво положение е бутона,след като задържиш заключването се прибират/ако са затворени всички стъкла,ако са те се затварят и след това пак го натискаш и задържаш

s_flag smile149

исках да кажа ако не са затворени стъклата -след като се затворят пак задържаш smile149 и се прибират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооффффффффф,писна ми от измами

сори,но колата ти е на ....180000км

с много замазани забележки

 

и не е праха оборуджанее ,а елеганс +кожа двд навигация и преден парктроник

:smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооффффффффф,писна ми от измами

сори,но колата ти е на ....180000км

с много замазани забележки

 

и не е праха оборуджанее ,а елеганс +кожа двд навигация и преден парктроник

:smt0344

 

Да се беше обосновал, кое те кара да мислиш че е така ? Само стряскаш колегата с тези думи, поне напиши от къде знаеш и дали е достоверна информацията.

 

Абе на колкото и да е, важното е да му харесва на Марто, пък другото е бял кахър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз щях да купувам тази кола

чаках я............познай колко

4 месеца

новата не се чака толкова

като дойде и щях да припадна

надрани джанти,петно до ламарината на тавана,предното стъкло на люспи,охлузена отзад вляво,черен таван ,пукнато табло,гуми тотално износени

а за километрите да попита шефа на ЕТ Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и даже колата не е ПРАГА оборудване

трябва да има и парк асистент

сори ,но е така

дано Марто ли беше да няма проблеми с нея

:smt0344

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Виждам, че доста те е яд, че ти не си собственика на моята красавица! Колата си е супер. Вече обиколих два пъти България и освен гориво и течност за чистачки в нищо друго не сам се бъркал. Колата си върви без никакви проблеми и забележки. Ще те помоля повече да не си пишеш мнението, ясно ми е колко те боли, но си запази болката за себе си и недей да се опитваш да бъдеш зъл пророк и разбирател!

С уважение от мен и от супер Суперба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз си взех Супърб от там 2010 год. оказа се ,че колата е със сервизна книжка менте днеска разбрах рамата не си отговаря в книжката и на колата, друго няма какво да говоря. Иначе колата е пушка от шкода казаха ,че е поддържана само с оригинални части. Сменихме всички масла и филтри ,останаха само ремъци и ролки ама другия месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.