Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1 - смяна на километраж


judasfan

Recommended Posts

Колеги, имам един въпрос.......Искам да сменя километража на Фабията......Доколкото знам трябва да се "стиковат" кодовете на имобилайзера в таблото и компютъра на колата! Ако някой има идея за какво иде реч, моля да помогне! Благодаря предварително! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прочитане на PIN-кода ли имаш предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам "идея за какво иде реч".Питай точно и конкретно и ще ти отговоря ;)

П.С. кажи и с каква апаратура разполагаш,и какво е старото ти и новото ти табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам "идея за какво иде реч".Питай точно и конкретно и ще ти отговоря ;)

П.С. кажи и с каква апаратура разполагаш,и какво е старото ти и новото ти табло.

 

Новото табло е с MAXI DOT дисплей, знам че ще е доста трудно да го "подкарам", но съм си наумил и ще се пробвам! :D Имам VCDS, мога да си набавя и всякаква друга апаратура която ще е нужна....примерно VAG CAN COMMANDER, VAG DASH COM+CAN! Не съм правил подобна смяна, така че всякаква помощ е добре дошла! Предварително ти благодаря, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижа,ще ти помогна да го направиш,свържи се с мен и ще обсъдим как да стане.Пращам ти на лично телефона ми и Скайп.Поздрави,

 

Благодаря ти, ще се обадя! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.