Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Felicia 1955 - 1958


rafa90

Recommended Posts

Здравейте на всички колеги, с баща ми започваме реставрирането на дълго пазената от нас Skoda Felicia 1955 - 1958г. Проблемът ни е намирането или поръчването на фирма която да изработи преден прозорец (колата е кабрио). Ще кача снимки да видите .... Ако имате приятели които се занимават с ретро ралита, сбирки и реставраций на автомобили моля да ме свържете с някой, ще ви бъда много благодарен. Готов съм да чуя вашите предложения и коментари за колата, на който не му харесва няма да му се разсърдя. Благодаря Ви предварително :)

post-8242-138453288267_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Писането на кирилица във форума е задължително!

Браво за това, че сте съхранили и сте решили да реставрирате такъв автомобил! =D>

Напиши повече за историята на колата! Чакаме снимки!

 

Успех. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ни е намирането или поръчването на фирма която да изработи преден прозорец (колата е кабрио).

Още не си почнал, само прозореца да беше??? Няма да се плашиш!!!

От собствен опит - първо оправете двигателя, ходовата част, окачването и чак най-накрая оправяйте външния вид.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега и честито за придобивката! Забравил си да споменеш откъде си, примерно в София има фирма, която изработва автостъкла стъкла по поръчка - BGG. Чувал съм, че и в Бургас има подобна, която ползвала завод в Турция, а сигурно има и други - просто прерови Гугъла... и успех с реставрацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава пробвай ТУК По принцип имат готови калъпи главно за автобуси и др. тежки машини, но са ми рязали стъкло по шаблон от триплекс. Казаха ми че и огънати могат да правят, стига да имаш шаблон или мостра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.