Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Meси взе златната топка!


beer_champion

Recommended Posts

Колеги, нямам идея по какъв критерии се води, че това е изненада, но за мен, той е най-добрия футболист!

 

Много е голям!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам идея защо снощи по спортните новини на една от водещите телевизии в БГ казаха, че Меси "изненадващо" спечелил златната топка - не виждам нищо изненадващо, но явно спортните журналисти там са от съседната галактика Андромеда и не са в час със спорта на нашата планета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам идея защо снощи по спортните новини на една от водещите телевизии в БГ казаха, че Меси "изненадващо" спечелил златната топка - не виждам нищо изненадващо, но явно спортните журналисти там са от съседната галактика Андромеда и не са в час със спорта на нашата планета

 

Абсолютно ненормални! Той си заслужава най-много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би са казали "изненадващо", защото самият той по Евроспорт беше много много изненадан като му произнесаха името. След като излезе да получи наградата беше абсолютно шашнат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото, драги ми колеги....

 

Водещо при избор на футболист заслужаващ Златната Топка е....

Колко и какви трофеи има през годината.

 

Шави и Иниеста (освен с Барса купите) имат и световното (заедно с европейското) номер 1 по тежест.

 

Уесли Снайдер има ШП (2ра по тежест) + купите с Интер....

 

Гледа се, кой какви трофеи има: А Меси, няма забележим трофеи като ШЛ или Световната купа тази година. (на Световното го обезличиха+ това и гол не вкара)

 

Затова е изненада,че Меси я взе. Но той напълно си я заслужава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Затова е изненада,че Меси я взе. Но той напълно си я заслужава!

 

:smt017

 

A, иначе, едно е да си шашнат съвсем друго е да се прайш на луд?!?!

 

60 гола за цялата 2010, влачи цялата Барса на гърба си колкото и купи да имат другите за мен поне щеше да е несериозно те да я вземат! Не, че не са добри футболисти, но простоооо! Меси е един!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.