Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маршрут София - Вършец


Odin

Recommended Posts

Здравейте,

налага ми се да пътувам до Вършец тези дни. Някой има ли представа как е пътя и от къде е най-добре да се мине. Ще пътувам с жената на която истава лошо по завоите..

Вариантите ми са:

1. Петрохан.

2. София - Своге - Лакатник- Вършеж

3. Магистралата и до Враца

 

Кой да избера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- добре е магистралата и до Враца.

Петрохан не е за предпочитане.

Уж щяха да правят ремонти, ама....

София-Своге... що годе става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Петрохан има много дупки около прохода. София - Лакатник - Миланово - Вършец е оптимален вариант с доста завой. Магистралата и през Враца - най-добър път, но и най-дълъг. Аз бих избрал втория вариант може би защото познавам пътя и не ми пречат завойте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, щом й става лошо на жена ти - задължително по магистралата! Петрохан не е чак толкова зле като настилка, кара се, но е много завои! През Своге също не -София - Своге е ОК, но след това е ужасен пътя(иначе е красиво)! Ако имате време и желание посетете Клисурския манастир - уникално място е! Намира се като тръгнеш от Вършец към Бързия/Берковица след село Спанчевци. На около 7-8км. е!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се отбивате да клисурския манастир трябва да хапнете в ресторант скара Сталин, много близо до манастира е, има рибарник с прясна пастърва и цените са отлични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идвате от Враца и отбивката за Вършец е затворена,продължавате няколко километра в посока Монтана и минавате през с.Сумер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клисурския манастир съм го посещавал няколко пъти...а скара Сталин просто не е за изпускане. Пастървата е уникална там!

Благодаря колеги за помощта.

 

Аз все пак мисля да се пробвам през дефилето.

Другите два варианта съм ги пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък бих си избрал петрохан,кое ви кара да мислите че пътя е по-добър през своге от тоя на петрохан.?е може и да са по-малко дупките,ама като тръгнеш след кумарица и тук не са малко завоите тъй че както решиш.третия вариант бих го избрал само ако през петрохан е паднал голям сняг и е непроходим smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клисурския манастир съм го посещавал няколко пъти...а скара Сталин просто не е за изпускане. Пастървата е уникална там!

Благодаря колеги за помощта.

 

Аз все пак мисля да се пробвам през дефилето.

Другите два варианта съм ги пробвал.

лятото минавах от там с мотора .. приятен е пътя .. но след като се отклониш след Гара Лакатник има един доста тесен участък с завои .. с мотора е кеф .. ама с кола и то зимата :roll: .. дано да няма лед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.