Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С какъв номер караш?


beer_champion

Recommended Posts

Хайде стига хапания и закачки, вземете пийнете по 1 smile159

 

:smt017

 

С две ръце съм за това да се пие по едно даже може и по две!

 

И само да кажа, че хората, които не посещават форуми, където да им има номерата, но все пак си намират колите на трупчета пред блока! Или пък с разбито задно стъкло и свалени елипси! На какво се дължи?

Без да се заяждам просто питам!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    10

  • ID A

    7

  • gogata

    3

  • PRR

    3

Най-много писали в темата

smile091 smile091 Даааа, като си оставяте колата на улицата и няяяяяма шанс някой да я пипне, ако не сте и качили снимката в интернет smile091 smile091 Защото те само от форумите набират инфо, къде е колата.

След като си написа номера, тракни и номера на нотариалния акт с който си я купил smile091 , гледам грам не ти дреме - то че нещата лошите ако има да се случват ще се, човек сам като ги подпомага е тъпичко според мене, мисля че колегата I DA много добре знае че в казаното от мене има логика, но все пак гледа да е опозиция. Айде без лоши чувства smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,кво сте се хванали за това ,че ще ви разпознаят колата.Те, банките изхвърлят цели тонове с кредитни досиета на улицата,където ви пише и майчиното мляко,да не говоря за личните данни, дето се дават по разни държавни учреждения и т.н.! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде достатъчно! Който иска да си пише номера, който не иска да не си го пише! Тая тема е безкрайна - като дизел или бензин! Що се отнася до сигурноста на информацията в България - ами срещу 5лв. ще ви изкарат всичко което ви се води, водило се е или смята да се заведе!

 

PS: както е тръгнало тая тема съвсем скоро ще получи smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, чувстам се длъжен да отговоря.

 

След като си написа номера, тракни и номера на нотариалния акт с който си я купил smile091 , гледам грам не ти дреме - то че нещата лошите ако има да се случват ще се, човек сам като ги подпомага е тъпичко според мене, мисля че колегата I DA много добре знае че в казаното от мене има логика, но все пак гледа да е опозиция. Айде без лоши чувства smile092

Това за номера на нотариалния акт не го разбрах, аз имам само договор за колата :-k. За другото напротив. Дреме ми и то много. Много внивам какво изхвърлям, особено документи с лични данни. Но ДКН е нещо, което дори не е твое. Какво като го има номера в интернет? Айде обяснете? Може би е част от закона за лични данни? Вие наистина ли мислите, че някой драпа да ви провери номера и да направи поразии? Знаеш ли какъв е номерът в долния ляв ъгъл на прадното стъкло?

Стотици пъти повече ме тревожи фактът, че при влизане в различни обекти ми записват половината лична карта в някаква си тетратчица или че всяка гъска си траква по едно копие на личната карта на абсолютно бял лист. Поне да си подготвят номерирани листа с името на фирмата през средата, за да е ясно защо го използват. Ти сещаш ли се когато ти снимат картата, да напишеш за кого и какво го даваш копието на картата през самото копие?

А номера? Като се движиш из Сф или страната, защо си мислиш че не ти виждат номера? Знаеш ли колко лесно и евтино е да сложиш една камера на оживено място и да вържеш едно автоматично разпознаване на номера, съпроводено с моментна снимка? Затова ви се смея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един виц по повод номерата, за да видите какъв дълбок е смисълът

на това да знаеш номерът какъв е ;)

 

Откраднали на дяда поп автомобиля, но за късмет баба попадия била вътре.

Дошла полицията, слуша, пише и пита:

- Дядо попе, къв е номерът?

- Мани, номерът е ясен - ще е*ат баба попадия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: както е тръгнало тая тема съвсем скоро ще получи smile149

 

Отдавна казах, че това е най-добре да се случи! Но ти тогаваме посече! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и сега не ми се ще... Хич не ми е по вкуса заключването smile049

 

PS: Темата в началото (и до предишния ми пост!) имаше друго заглавие и друга идея. След преименуването насоката се измести и ... съответно се накланят везните в посока smile149

 

PS2: "предишния" да се чете като "по-предишния" smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/5847/017949221-big.jpg?r=0

 

Aко някой се заеме да очисти темата от излишния спам, породен от смененото заглавие, ще е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво беше "оригиналното" заглавие на темата(когато не е подлежала на заключване), че нещо не си спомням. Нещо като база данни с номера ли?

Защото, ако бях от Троянско и карах с номер ОВ 4444 АР, да си напиша номера, ама като съм с някакъв рандъм номер.... smile168

smile159

ползата е никаква smile092

 

p.s. В интерес на истината, в момента дори не си знам номерата наизуст, а и не се знае докога ще съм с тези коли. Ех едно време още си спомням номера на 100С-ката - С 8536. Но оттогава никога не съм помнил номера - все пак съгласете се, че има доста по-интересни неща за помнене от някакви си цифри и букви. Много повече ме интересува дали не е пипано нещо по колата(включително номерата), отколкото какви точно са те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, има точно такъв номер, на един Мерцедес S класа. :mrgreen:

 

 

Заглавието на темата първаночално беше "С какъв номер караш?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Aко някой се заеме да очисти темата от излишния спам, породен от смененото заглавие, ще е супер

 

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/5847/017949221-big.jpg?r=0

 

Aко някой се заеме да очисти темата от излишния спам, породен от смененото заглавие, ще е супер

да бе...те си нямат друга работа модовете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.