Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С какъв номер караш?


beer_champion

Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    10

  • ID A

    7

  • gogata

    3

  • PRR

    3

Най-много писали в темата

Ей шампионе

Първо, иска регистрация - добре че единия мод тука има и ми е услужил, иначе нанайнци щях да чета

Второ, темата им е страшно добре организирана. И като предназначение и като постове! А ти, можеше да блеснеш и да вземем решенията на готово, ама айде...

Трето, ще те глобим в литрииии smile159

 

Е аз видях, че има всичко на готово но неисках да е съвсем крадене! smile159 А иначе щом с бира ще се глобяваме по често ще те затруднявам да има с кой да си сърбам! smile159 Че lubomirov_1985 нещо издъхва! smile159

 

Ти дай дължимото си в каси бира (2 бр.) пък аз нека си издъхвам пред каминката. Не се прави на луд. Пък и довечера в нас, седни до мен и да видим кой ще издъхне първи. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е идеята на темата?

Ако искате, всеки може да си напише VIN-а и кой номер обувки носи smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То самата идея за криене на номера е смешна, при положение че всички го виждат.

 

Факт. И все пак има хора, които твърдо настояват да си крият номерата, даже е имало случаи да ме молят да трия снимки на техните коли от албумите ми в снимка.бг със срещите на НИМ smile049. Хора всякакви smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт. И все пак има хора, които твърдо настояват да си крият номерата, даже е имало случаи да ме молят да трия снимки на техните коли от албумите ми в снимка.бг със срещите на НИМ . Хора всякакви .

 

 

Аз съм го молил. Ето, казвам си и ви давам поредния повод да ме обсъждате

 

Не намирам нищо нередно в това. Не се крия от никой, но не ми е приятно колата ми да се мандахерца в публичното пространство

Точка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, ако това те успокоява, не си само ти ;). И не помня да съм писал, че е нередно. Всеки сам си преценява за себе си.

 

Тонът ти нещо ми се струва "странен", но ще го отдам на интернет пространството. smile027 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги махайте я темата излишно да се спори! smile159 gogata го каза "Хора всякакви"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си кажа номерата на колите,ама на следващата среща искам да ги знаете наизуст. smile092

Който неможе да ми отговори веднага отива за бира до бара. smile048

 

Ей,много ми е странна тая тема.Мислите ли че ще запомна толкоз номера,пък и за чий х@й са ми да ги знам.

Нали сме се стикеросали. smile159

Аз номера не си го крия и ми е все тая кой ще го коментира.

Айде кат сте рекли:

 

ВР1285ВС ,черно волво 460

ЕВ7157АК, бяло деу тикСо

ЕВ0507АК, тъмно синя фелиция -пикап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги махайте я темата излишно да се спори! smile159 gogata го каза "Хора всякакви"

 

Добре де, защо да я махаме? Който иска да пише, който не иска да не пише. Нали никъде не пише, че е задължително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите ни ги има на толкова много снимки,че е безмислено да се крият.От друга страна аз гледам първо колите,второ,дали има стикер,най-накрая номера! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги махайте я темата излишно да се спори! smile159 gogata го каза "Хора всякакви"

 

Добре де, защо да я махаме? Който иска да пише, който не иска да не пише. Нали никъде не пише, че е задължително?

 

Абсолютно съм съгласен! КОЙТО ИСКА ПИШЕ...! КОЙТО НЕИСКА СИ ТРАЕ! Така, трябва да бъде! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е В 6666 66

666 - the number of the beast.

Аз съм го молил. Ето, казвам си и ви давам поредния повод да ме обсъждате

Не намирам нищо нередно в това. Не се крия от никой, но не ми е приятно колата ми да се мандахерца в публичното пространство

Точка

То не че има нещо нередно, ама ме гложди един въпрос. Докато си паркирал пред вас на улицата или докато караш по центъра и те снимат всички камери колата ти в кое точно пространство се намира.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не че има нещо нередно, ама ме гложди един въпрос. Докато си паркирал пред вас на улицата или докато караш по центъра и те снимат всички камери колата ти в кое точно пространство се намира.

 

 

Усетих ти закачливата нотка. Можеше да си спестиш мнението, ама щом си решил да пишеш във всяка тема...твоя воля. Добре, не съм се изразил правилно - в интернет пространството.

А колкото до траенето, както беше написал някой по-горе, еми да, колега нямаше да пиша в темата, но видях, че някой беше писал, че било смешно, друг споделя, че са го молили да трие снимки с номера и отговорих от позицията на човек, който не му е приятно да му се вижда номера на колата в интернет. Не, че трябва да се крием, но хора всякакви има

Извинявам се ако съм засегнал някой, извинявам се, че мнението ми не е по темата, но тя се оспами още от първата страница

Лека седмица на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pepi, понеже си ми близък приятел и много те уважавам, smile027 току-що гръмнах 10 снимки, :mrgreen: правени от мен на една НИМ-ска среща миналата година, на които се виждаше рег. табелата на колата ти в нета.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много приказки за нищо! smile175 Айде "чистачите" да се заемат с почистването на темата :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагате си номерата, с какви аудиосистеми сте в колите, къде са ви адресите горе-долу и кое за колко пари е взето и после - "аууу колеги ама какви боклуци има, на паркинга пред блока са ми гепили радиото-каква е процедурата сега" или "свалили са ми фароете за мъгла дето си купих с толкова мерак " смятам че малко конфиденциалност да има и да не се обявява всичко по форумите не вреди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагате си номерата, с какви аудиосистеми сте в колите, къде са ви адресите горе-долу и кое за колко пари е взето и после - "аууу колеги ама какви боклуци има, на паркинга пред блока са ми гепили радиото-каква е процедурата сега" или "свалили са ми фароете за мъгла дето си купих с толкова мерак " смятам че малко конфиденциалност да има и да не се обявява всичко по форумите не вреди :)

 

Не се сдържах да не се включа и аз в темата и да я оспамя, при това напълно подкрепяйки и одобрявайки всяка една дума, написана от колегата! :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 Даааа, като си оставяте колата на улицата и няяяяяма шанс някой да я пипне, ако не сте и качили снимката в интернет smile091 smile091 Защото те само от форумите набират инфо, къде е колата. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А логиката и чистата математика в лицето на теорията на вероятностите, според която на колкото по-малко места ти има данните, толкова по-голям е шансът да не ти се случи нещо, пък очевидно не е позната някои. Хайде стига хапания и закачки, вземете пийнете по 1 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, я кажи как да си скрия номера из града и аз, че туристи с един син тунинг, сложили камерите, па ги забравили на самоснимачка. И после ти взимат едни солени пари за снимката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.