Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С какъв номер караш?


beer_champion

Recommended Posts

Колеги, взаимствано от друг форум, предлагам, тук всеки да сложи своя рег. номер! С цел, да има още малко информация за всички колеги! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    10

  • ID A

    7

  • gogata

    3

  • PRR

    3

Най-много писали в темата

У нас нещата май не са така напреднали, но на острова с множеството камери, хората по форумите масово си крият номерата, за да не се появят коли като тяхните със същите регистрации :-k Замислете се, тръгвам си аз за Варна, знам, че няма катаджии, а само камери и слагам табела с номера на друга кола като моята (същия модел, цвят и тн)...но все пак не сме в Англия :lol: Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Пък и измами правят: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 34&t=21353

 

Аз затова се чудя на такава тема ;) Затова никога не съм си писал номера във форума и не желая да го има в нета като цяло. И защо ли? :P

 

Дали не може да си сложа тъмни прозорци(анти-камера), да откача на комшията номера и да си припна до моренцето, както каза колегата, без да спирам на никой катаджия и на никаква камера да не намалявам. Пък и измамите са си добрички, а на моренцето ще си туря моите табелки ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, ама на тъмните прозорци кълват. А ако те пипнат с фалшивите табели....

Апропо в Бъкстон, Манастирски ливади има поне още три като моята, сребрист металик комби елеганс, оникс салон. Горе долу 2005 -2007 това беше най-модерния цвят и всички се засилихме към него. Съответно сме с еднакакви джанти. Добре че, сега салонът ми е бял и се отличавам от всички :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, ама на тъмните прозорци кълват. А ако те пипнат с фалшивите табели....

Апропо в Бъкстон, Манастирски ливади има поне още три като моята, сребрист металик комби елеганс, оникс салон. Горе долу 2005 -2007 това беше най-модерния цвят и всички се засилихме към него. Съответно сме с еднакакви джанти. Добре че, сега салонът ми е бял и се отличавам от всички :mrgreen:

 

 

Ее... ама винаги има начин... Пу, да не са им уроки и да не стават глупости! Най-лошото е това!

 

...

 

Аз като моята съм видял само три в цяла София :) Говоря за цвета само, две от тях не са класик, едната е като моята. Иначе сиви класик съм видял 2-3 и все са карани от жени всичките. Само полицаите са със синичките и пожарната са с червени/винени - всички са бензинови. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Така е, малка държава сме и няма много еднакви автомобили, особено ако са по-уникални като екстри или вид..но в големите страни се пазят хората, а и там е трудно да те пипнат с фалшивите табели защото почти целият контрол се осъществява чрез камери и после писма, e-mail-и....и после ходи доказвай, че нямаш сестра :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PP 9016.. за заблуда на противника! smile021

 

Цецо, ти къФто и номер да си сложиш ,не можеш заблуди никой ,че колата не е твоята. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

votolom, преди в Англия можеше да си поръчаш всеки един номер, защото номерата не се монтират от полицията. После затегнаха контрола и вече номера могат да правят само лицензирани фирми и то срещу документи.

В офроуд форума имаше тема за номерата. Ако си забелязал повечето джипки са със стикер на мястото на номера, за де не го изгубят или унищожат в препятствия. Та там имаше тема и един пич искаше да си поръча номера, като своите на фирмите дето правят табели за тировете, като ПЕШО, ГОШО и т.н. И отговорът беше, че ако полицията го спипа, дори и това да съответсва на неговия номер, жална му майка.

По отношение на снимките, колата ми я има на толкова много снимки от всякакви хора, че е немислимо да си скриеш номера. То самата идея за криене на номера е смешна, при положение че всички го виждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако ви притеснява не си слагайте номерата и накой мод да премахне темата! Просто ми стана интересно дали и ефекта ще е подобен на този тук!

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=26&t=59138

 

 

smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей шампионе smile150

Първо, иска регистрация - добре че единия мод тука има и ми е услужил, иначе нанайнци щях да чета

Второ, темата им е страшно добре организирана. И като предназначение и като постове! А ти, можеше да блеснеш и да вземем решенията на готово, ама айде...

Трето, ще те глобим в литрииии smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То самата идея за криене на номера е смешна, при положение че всички го виждат.

Има логика, но все пак шансът да ти бъде взет номера от форум е доста по-голям от това някой, който му трябва да те засече на улицата точно теб.. Всеки сам решава.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей шампионе smile150

Първо, иска регистрация - добре че единия мод тука има и ми е услужил, иначе нанайнци щях да чета

Второ, темата им е страшно добре организирана. И като предназначение и като постове! А ти, можеше да блеснеш и да вземем решенията на готово, ама айде...

Трето, ще те глобим в литрииии smile159

 

Е аз видях, че има всичко на готово но неисках да е съвсем крадене! smile159 А иначе щом с бира ще се глобяваме по често ще те затруднявам да има с кой да си сърбам! smile159 Че lubomirov_1985 нещо издъхва! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако ви притеснява не си слагайте номерата и накой мод да премахне темата! Просто ми стана интересно дали и ефекта ще е подобен на този тук!

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=26&t=59138

 

 

smile149

http://webcache.googleusercontent.com/s ... ient=opera

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че lubomirov_1985 нещо издъхва! smile159

smile091 smile091

 

A ти бе!?!? Несериозник, само ми бегаш по тъча! smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.