Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дано има повече усмивки


jivdzver

Recommended Posts

Цял ден съм в страхотно настроение (няма причина, така се събудих).Странно беше, че по улиците се нагледах на намусени, сърдити и за съжаление агресивни хора.Почувствах се тъпо, аз усмихнат, а всички намусени, та реших да опитам да предам настроението си на някой, но на кой??? и Ето бързия отговор - реших, че някой виц може да разсмее поне съфорумците :) ако не ви хареса - съжалявам за загубеното в четене на това време, ако ви разсмее - и вие знаете вицове ;) та да мина на вица

 

Срещат се двама стари приятели рибари.

- Защо вече не идваш за риба?

- След последния път, не ходя за риба

-Какво се е случило последния път?

- Ами хвърлям, вадя и какво да видя - златната рибка, казах и че не искам да ми изпълнява 3 желания и ще я пусна ей така.Тя обаче настоя да ми изпълни поне едно желание.Мислих много - богат съм, кола мечта, къща - палат, вили - 3, млада жена...накрая поисках единствено с жената да свършваме винаги едновременно.От тогава не ходя за риба.

- Как така? Защо?

- Ами докато се прибера свърших 3 пъти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Дано са по-чести тези сутрини, представи си че се събудиш от другата страна на бариерата, т.е. сърдит от сутринта почнеш да се чудиш за кво се усмихват тея хора около теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, жена му си играе с чужди плувки! smile092 smile092

 

Дано повече хора се будят в добро настроение! Лично, се надявам да е супер често!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, когато сутин се будиш в добро настроение!

Лично за себе си отдавна съм решила, това винаги да е така.За сега се справям, пожелавам и на вас същото!

С толкова много негативизъм, интриги, лицемерие, отрицателни емоции, лошо отношение и пр. се сблъскваме ежедневно, трябва да сме позитивни, да се борим и да ставаме победители!

Бъдете добри!Обичайте се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, когато сутин се будиш в добро настроение!

Лично за себе си отдавна съм решила, това винаги да е така.За сега се справям, пожелавам и на вас същото!

С толкова много негативизъм, интриги, лицемерие, отрицателни емоции, лошо отношение и пр. се сблъскваме ежедневно, трябва да сме позитивни, да се борим и да ставаме победители!

Бъдете добри!Обичайте се!

Мими,напълно те подкрепям.Дай боже,повече хора като теб! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, когато сутин се будиш в добро настроение!

Лично за себе си отдавна съм решила, това винаги да е така.За сега се справям, пожелавам и на вас същото!

С толкова много негативизъм, интриги, лицемерие, отрицателни емоции, лошо отношение и пр. се сблъскваме ежедневно, трябва да сме позитивни, да се борим и да ставаме победители!

Бъдете добри!Обичайте се!

Мими,напълно те подкрепям.Дай боже,повече хора като теб! :smt017

+1, нищо не мога да добавя =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.