Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

свещите на О2 - 105 к.с.


димон

Recommended Posts

Здравейте !

Бих желал да знам къде са свещите ( подгревните) :D на 1,9 ТДИ - 105 к.с. Гледал съм , но не съм виждал никъде дебел кабел ...Нека Бегачката и който още знае плз да каже ! Нямам проблем засега , но трябва да съм наясно smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигаш капака, махаш дунапрена, предно на двг има една дебела пластмасова тръба (вътре са кабелите) с 4 букси отиващи към свещите, дърпаш една по една буксите.

 

Опс, колегата ме е изпреварил

post-4435-138453275404_thumb.jpg

post-4435-138453275409_thumb.jpg

post-4435-138453275417_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно на 1.9 са по друг начин. Това което сам описал в по горния пост се отнася за 2.0 тди добре че колегата е сложил снимки и не те заблудих но просто мислех че и на 1.9 са вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е 1.9 TDI, не PD! Ако не се лъжа ясно се вижда кабела за подгряването, точно под дюзите и маркуча за върнатата нафта.

 

P4280053_resize.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.