Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на двигателя на 1.2 HTP 6v със 1.4 16v 55kw !


Kart

Recommended Posts

Искам да попитам някой който разбира дали може да ми даде инфоо възможна ли е тази размяна и ще се припасне ли всичко за да запали автомобила ! За инфо имам всичко необходимо от 1.4 16в ! Който знае плс да пише !! Благодаря предвартелно на отзовалите се за помощ на колега в беда ! :) (bow)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под припасне?!? Всичко трябва да се смени кабели, компютри, табла, ключове, кутия и още доста други неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под припасне?!? Всичко трябва да се смени кабели, компютри, табла, ключове, кутия и още доста други неща.

 

Ами гледай ся колега значи взимам цяла кола самоче вътре е унищожена от пожар таблото е изгоряло ! Но двигател, компютър, инсталация от двигател към компютъра е здрава абе всичко в двигателния отсег е здраво та тва ми е мисълта ако се припасва всичко и да се прави дали с нашия ключ ще успеем да я запалим защото чипа на този от 1,4 е изгорял !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен. Таблото за 1.4 55 kW и 1.4 74 kW е различно. Това за 55 си е само за него. Може и разликата да е само в оборотомера, но може и нещо друго. Все пак повечето лампи не са директни, а се палят по комуникация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във VW форума колега, който е доста запознат с таблата писа, че дори табло от бензин може да се сложи на дизел (или обратното, все тая).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.