Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сваляне на задна броня на ОК 2


kikist

Recommended Posts

Привет отново на колегите във форума smile056 .Предстои ми сваляне на задна броня , за да семя един от датчиците на парктроника, та мисълта ми е някой може ли даде съвет за последвателност при свалянето и за местата каде се намират болтовете, рапидките и щипките на бронята, за да не извандалствам някъде нещо по бронята ислед това да се ](*,) . Рових се във форума, но има само снимки и сръвнения на брони за моделите , но не и как може да се свали.

БЛАГОДАРЯ предварително на всички които могат да помогнат. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш (по-точно "отваряш" само) страничната изолация в багажника като махнеш първо закачалките за багаж, които са с формата на котвичка. Те са хванати с болтове през средата, а върху него (болта имам предвид) има гумена тапа, която го "крие" или поне аз ръгах и бутах като *** един час докато се светна. Свалят се пластмасовите черни кори около заключващия механизъм на багажника, които са на щипки само... по-натам не присъствах на доразглабянето, но се надявам описанието да е поне едно добро начало

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.