Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет за парктроник


fidanchev

Recommended Posts

Колеги решил съм да сложа на октавийката парктроник, но не ми се дават 800 лв ( мисля че толкова беше в ЕТ оргинален ) отделил съм към 200 лв ( 100 за партроника и 100 за монтажа ) някой може ли да ми препоръча нещо от китайските? Който ползва такъв ако може да напише доволен ли е и струва ли си? Харесал съм си този http://shopping.bg/Navi-Bulgaria-Bezjic ... -8-senzora.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един глас за МЕТА (продава се в Авител)

МЕТА предлага като оригинален аксесоар афтърмаркет продукти за автомобилите от групата на ФИАТ

 

ако ти се занимава с монтажа, в ибей се намира МЕТА - ето този модел http://www.avitel-bg.com/for_the_mobile ... tive_park/

за около 100-на лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кой парктроник освен оригиналелния е съвместим с skoda mp3 car audio stream ?

Всъщност има ли такъв? индикацията да излиза на дисплея или поне да се чува чрез устройството?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря приятели. ВИдях ги тези в Авител , ама нещо паричките ми се видяха повече. Като рових в и-бей за модела препоръчан ми от вас на Мета, не го открих , но пък намерих за по малко от 200 лв 4 точков с камера и 7 инча дисплей на мястото на огледалото мисля към него да се насоча http://cgi.ebay.co.uk/Car-Rear-View-Par ... 230a51b075

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodateile.cz

 

Тук преди време мярках оригинален парктроник за О2

 

На последната страница има датчици, а по-напред и управление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много убеден в добрата работа на китайското чудо, което съм си хресал спрямо италианското , но за около 60 лв повече получаваш 4 датчика от зад( е вярно че ще се дупчи ) но и камера на която ще мога да гледам в дисплея на огледалото , а италианската мета има само бипкащо устройство. Мисля че по лесно ще се ориентирам гледайки??? smile150 и слушайки звука от датчиците , пък бил той и малко неточен. Това което ме притеснява е да не почне безпричинно да пищи( от дъжд или сняг например ), както съм чувал че се случва с някой китайски такива устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много убеден в добрата работа на китайското чудо, което съм си хресал спрямо италианското , но за около 60 лв повече получаваш 4 датчика от зад( е вярно че ще се дупчи ) но и камера на която ще мога да гледам в дисплея на огледалото , а италианската мета има само бипкащо устройство. Мисля че по лесно ще се ориентирам гледайки??? smile150 и слушайки звука от датчиците , пък бил той и малко неточен. Това което ме притеснява е да не почне безпричинно да пищи( от дъжд или сняг например ), както съм чувал че се случва с някой китайски такива устройства.

 

4 е по-добре от 2 :D

има и Мета с 4, просто това намерих в бързината

 

относно камерата - помисли за кабелите, откъде ще минат...приключение ще е, демонтаж, монтаж на разни детайли

ако е безжично е друго...а как ще работи е друг въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е дилемата , как ли ще работи? Щото все пак е китайско. Дали при дъжд и сняг няма да си показва каквото си иска. За това си бях харесал варианта с камерата и 4'те датчика. Кабелите се крият, а демонтажа на броните не ме притеснява. Аз основно питах дали някой има наблюдения върху работата на китайските джаджи. Хубаво би било ако е с 8 датчика 4 да са от пред. А огледалото е за предпочитане пред допълнителните дисплеи разположени на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Купих устройството Parkmatic 4305 с 8 сензора , тайвански и при това не от Авител, там само ми го монтираха , така спестих 40 лв. За сега съм доста доволен , въпреки че още му свиквам кой от датчиците реагира. Само че нали съм си Марко Тотев , че нещо се запъна с монтажа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 кинта на броня в Авител общо 100. За сега съм доста доволен от уреда, не че преди не си паркирах шкодето на заден но сега имаш известна застраховка ако нещо случайно не го догледаш добре. Имам известни съмнения че като я измих веднъж и единия датчик нещо блокира за известно време но ще го гледам как се държи във времето и ще пиша за бъдещи мераклии на такива глезотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят парктроник 2 пъти ме спасява да не отнеса бабички, скрити зад задните колонки и на практика НЕВИДИМИ.

Много полезна джаджа! Трябва да ги монтират серийно. Отскоро си мечтая и за преден парктроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги, доста време не съм писал, но понеже не съм сигурен дали темата ще излезе на пред за да я видят повече хора ще напиша нова тема под заглавие проблем с парктроник. А те проблемите се оказаха доста и съвсем не съм доволен, както бях писал в началото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.