Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоключар в София - Влади е човека !


vento-x

Recommended Posts

ЧНГ на всички!

Желая много здраве и късмет през новата година на всички автомобилини колеги в форума и извън него smile027

 

Сега да се похваля или тоест да похваля един автоключар от форума.

Човека е Владко от Обеля-1 :smt017

 

Ще кажа накратко че сам много доволен - бързо,качествено и изгодно (дори извън работно време!)

 

Ключарското ателие(фирмата) е в люлин,или при уговорка при него вкъщи в Обеля-1 ,бл.116

 

Телефона му е : 0898640815 smile149

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес прибегнах до услугите на Владко и заявявам,че имам ли ключарски проблем в бъдеще, другаде в София не бих отишъл!Добре оборудван сервиз,качествено и коректно обслужване и приятни цени за всеки от Skoda club =D> =D> =D>

Хора,не си доверявайте колите на случайни "майстори",за мен Владко е №1 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тъй като линкът към сайта на Владко засега нещо не работи, пускам линк за неговото ателие от един друг VAG форум:

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=254356

Надявам се, че това не представлява нарушение на правилата на форума. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

И аз искам да споделя положителното си мнение за професионализма и отношението от страна на Влади.

Имах проблеми с комфорт-модула, неработещо централно заключване и блокирала предна дясна врата на Фабията ми. За два дни проблемите бяха решени, а сумата която ми струваше ремонта беше 4(четири!!!) пъти по-малка от тази, която ми искаха в Еуратек! smile021

 

Горещо препоръчвам услугите му. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да благодаря на пичовете от MAXIMUM KEY SERVICE за перфектно свършената работа и отношението към клиента /тоест мен :D / По специално благодаря на Пепи, който се отнесе много внмателно и професионално към проблемите ми с шофьорската врата! Направи профилактика на патрона, подмени модула за заключване, реши проблема със зумера и не светещият плафон при отворена врата!

Благодаря за внимателното демонтиране и монтиране на "кората" без следи от надраскване и използване на инструменти по апликациите! Това беше много важно за мен =D>

 

п.п. Препоръчвам този севиз на всички които имат нужда от професионални автоключарски услуги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Тъй като линкът към сайта на Владко засега нещо не работи, пускам линк за неговото ателие от един друг VAG форум:

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=254356

Надявам се, че това не представлява нарушение на правилата на форума. smile056

 

 

На тая страница лепнах вирус, вероятно от картинката а адреса :evil: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

И аз да си кажа отзива за Владко и Пепи. Подкараха ми макси дот табло на октавията (това включва и обучаване на ключовете към новото табло) и ми пусна кабел за датчика за нивото на течността на чистачките. Не на последно място ми ремонтира неотварящата се пета врата. Всичко това за съвсем разумна сума. Много съм доволен от услугите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ще кача темата за един наистина добър ключар със следната история ...

 

Получих Йетито с 1 сгъваем ключ с дистанционно. Реших, че ми трябва втори и си намерих същия модел от ebay на добра цена. Беше използван, но изглеждаше като нов. Преди да го поръчам бях питал и получил потвърждение от приемчици в ЕТ, че ако им занеса друг ключ ще могат да го обучат.

И така, когато отидох в ЕТ за смяна на лагер ги помолих да обучат и втория ключ. Получих колата с обучено дистанционно на новия ключ, но казаха, че чипа на имобилайзера не са успяли да го обучат неясно защо. Посъветваха ме да отида на авто ключар "защото той може да го излъже нещо". Услугата да обучат ключ, с който да мога да си отключвам колата, но не и да я запалвам ми струваше около 50 лв.

 

Попрочетох за ключари и видях препоръките за MAXIMUM KEY SERVICE. Въпреки това ги пренебрегнах и отидох при едни ключари в Младост, които преди години успешно смениха патрона на запалването на Октавията. Хората "четоха" ключа с някакво устройство и твърдяха (макар и не много уверено) че ще го обучат. Закачиха лаптоп към колата и доста си поиграха и попсуваха. В резултат ключа продължаваше да бъде не обучен, а те стигнаха до извода, че чипа явно трябва да се смени. Пари не ми взеха, но в резултат на техните интервенции на таблото започна постоянно да грее "2-3" вместо показанието за изминати километри (в последствие разбрах, че това 2-3 означава нещо от сорта: 2 обучени ключа от 3 започнати обучения и се показава постоянно, когато обучението не е доведено до край и двете цифри не съвпадат). Попитах ги за 2-3 и те заявиха, че след 10-15 км ще се изчисти. Не им повярвах, но си тръгнах благодатен, че поне оригиналния ключ все още пали.

 

Така се озовах при Влади от MAXIMUM KEY SERVICE. Той също "прочете" ключа с някво устройство и директно каза, че чипа трябва да се смени, защото не позволява преобучаване (така били много от ключовете на по-новите коли). Също обясни, че кутииката на ключа се води неразглобяема и има риск да се счупи при разглобяването. Казах им да действат. След 15 мин имах ключ със сменен чип, без никакви следи от разглобяване по кутийката. След още 5 мин ключа вече палеше колата. Досадното 2-3 също беше изчистено от дисплея. Цената на услугата беше нормална, а качеството на услугата, което е много по-важното в случая, беше перфектно! 

Редактирано от orange!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, не си знаел преди покупката на ключа, че чипа може да бъде записан само веднъж. Последващо обучение към друг автомобил става само след подмяна на този чип с нов ;) Но тъпото е, че това не са го знаели в първите два сервиза, които си посетил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

За пореден път съм много доволен от Влади. Страхотна работа по моята кола.

Имам си мулти волан.... яката работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Добър ден колеги !

Искам и аз да споделя впечатленията си от посещението в Maximum Key Service.

Следкато 2 месеца отлагах в четвъртък отидох без предварително обаждане в ателието , не се изненадах че и давамата майстори са на адреси .Звъннах по телефона на Владимир и се уговорихме два часа по късно да отида пак .При повторното ми посещение там беше другия майстор .Поздравих , като възпитан човек и казах какъв проблем имам, а именно че втория ключ който взех като резервен при покупката на колата не може да я запали и че при поставянето му в стартера светва символа за " ключ" на таблото.

След проверка се оказа че втория ключ е за автомобил от съвсем друга годинина производство , нищо че нарезите и на двата бяха абсолютно идентични .Обяснено ми беше че трябвада се смени транспондера на ключа и да бъде обучен .

Дотук всичко беше Ок . Работата свършена за 5 минути.

Цената от 50 лева сигурно е стандартна .Но това което ми направи неприятно впечатление беше доста грубото и на моменти почти арогантно поведение на майстора , което развали приятното впечатление от професионално свършената работа.

Сигурно е имал " лош" ден, но мисля че клиента ( в случая аз )заслужава малко повече уважение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък там се върти един кисел човечец, който леко дразни, но явно се занимава с по-елементарните операции. Тъпо е наистина да те гледа някой все едно си му изял супата. Дано Влади да си намери друг служител.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано при следващото ми посещение да имам удоволствието да се запозная с Владимир и той да работи по колата ми !

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така понеже сега видях, че има тема за Влади!

Мога да го опиша само с една дума ПЕРФЕКТЕН!!!

благодарение на niki(от форума), успях да се запозная с него! Изключително коректен и възпитан човек,подкара ми Мулти-волан на колата, а седмица по-късно ми оправи бравата на шофьорската врата,която ту се отключи, ту не показваше, че вратата е отворена и т.н

10+ за Владко от мен :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Повторното ми посещение коренно промени първоначалното ми впечатление, което искам да споделя.Отидох с проблем на централното.Колата беше поета веднага.След като за няма и половин час проблема с патрона на шофьорската врата беше решен ,се оказа че модула командващ централното е наводняван и сътветно неработещ, момчетата направиша " невъзможното" за да ми спестят купуванена нов, смениха ми и счупен стъклоповдигач в шофьорската врата .Напълно комплексно обслужване.Сега мога да разчитам на заключването и да свалям и вдигам всички странични стъкла с помоща на централното заключване.Много благодаря за коректноста и професионално изпълнената работа върху моята кола.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте,

 Днес говорих с Влади по телефона, тъй като исках да свърши разни неща по колата, но каза, че сервиза е в ремонт и ще е наличен след 10.03. Пиша за да го имате предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Снощи си взех колата от Влади- евала на човека!!! Наистина разбира от това, което прави. Благодаря, че отдели от времето си, въпреки че беше късно вечерта да поговорим и обсъдим разни щуротии по колата.
10+ и от мен с много добри чувства!
Жив и здрав!

П.П. В най-скоро време отново ще се видим отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Не че съм адвокат, но важното е че работата е свършена. Поне до момента никога не са ме товарили излишно, даже имах два случая на закъсали хора с изгубени ключове, на които бяха решили проблемите и бяха дали два до три пъти по-ниска цена от други ключари (не се бяха възползвали от хора в нужда).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм адвокат, но е редно да се пише подробно, ако въобще ще се пише. Какво значи, че някой не е останал доволен от цената, баси?! За това, за което съм ги търсил, цените са били ако не по-добри, то като навсякъде.

Един път съм ползвал друг автоключар за на място и ми еба майката на датчик за позицията на волана - 300 лв. за труда му и 600 лв. за датчик, мерси... Ето ти пример за безумно свършена работа и "тотал щета". Но кажи от тия пичове какво видя, че не си ок с цената.

 

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ново посещение и пак съм много доволен - ремонт на врата, която ту се отключваше ту не. Цената честно казано беше съвсем скромна, по моите разбирания разбира се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Благодаря на Влади за пореден път! 

Този път - за Сутиена на жена ми (С4). Не се отключваше нито с дистанционното, нито с ключа.

Обадих му се снощи, разбрахме се, и днес сутринта дойде, взе си Ситроена в сервиза, и преди малко ми се обади, че е готов.

Обясни ми, че една от (многото?) слабостите на този модел е, че се прецаква ключалката. Не се знае, кога се е случило, и, когато се е прецакало и дистанционното, вече е било невъзможно да се отключи Хавтомобила.

Благодаря отново!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.