Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Крушка за фабричен ксенон


dreshkov

Recommended Posts

Здравейте,

Понеже ми порозовя единия фар, което било признак че ксенона плаче за смяна, а в момента има промоция в Еуратек - 340лв крушката, реших да си я купя от някъде сам.

Може ли някой със сигурност да ми каже каква е модификацията която да си поръчам (D1S/D2S...) без да се налага да разглобявам фара предварително?

Шкодата е Октавия 2, 2005г., комби 4х4, 1.9TDI.

 

А ако някой ми препоръча и добро място за поръчки ще съм ви още по-благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D1S е за късите ксенонови светлини. Стотина и нещо лева излиза от интернет (супершкода, ибей.де), ако не се лъжа. Със сигурност ще можеш и от магазин директно да си купиш до 200лв.

 

Еуратек са се объркали малко в ценообразуването на този точно артикул, който всъщност е и стандартен.

 

99% съм сигурен, че крушката ти е Осрам, мисля 4200 Келвина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Осрам D1S 66144CBI CoolBlue Intense 5000 струва - 213лв, а на Филипс 85410 C1 Ксенон с Реле - 216лв.

D2S 66240CBI CoolBlue Intense 5000 - 165лв, Филипс 85122CM C1 Color Match Ксенон - 180лв и пак на Филипс 85122 C1 Ксенон Essential - 160лв. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.