Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КАТ ще заснема всички нарушения на скоростта


lubomirov1985

Recommended Posts

Значи тази година няма да пътуваме към Сокола, както миналата. С оглед на това да не останем без книжки smile091 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и нещо друго свързано с камерите.Онзи ден като правих застраховки на колите,направи ми впечатление ,че брокера пуска полиците по факс до офисите на компаниите(вече 3г. работя с него,но до сега не е правел така),та го попитах защо го прави.Отговора беше ,че всички граждански влизали в нов регистър и вече колите ще се следят по рег.номер и от камерите в големите градове (във Варна на всеки сфетофар има по 10 такива).Ако снимат даден автомобил и в база данни се окаже че няма гражданска,следва покана с глоба и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия,дето сте по-надалечко от Сокола ще тръгнете един ден по-рано,за да може спазвайки ограниченията да пристигнете не следващия ден на време smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004 Ти и без това с хлОпела повече от 90 не можеш да вдигнеш smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004 Ти и без това с хлОпела повече от 90 не можеш да вдигнеш smile004

На 2ра smile021

 

Явно КАТ са ъпгрейднали паметта на камерите и вече са със завидните 128гб на парче smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Явно КАТ са ъпгрейднали паметта на камерите и вече са със завидните 128гб на парче smile048

 

Аз винаги съм се чудел, нали тези камери не пращат на сървър, а трябва някой чичко да мине да ги събере? То тогава какво ти пречи да изчезне камерата? rofl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004 Ти и без това с хлОпела повече от 90 не можеш да вдигнеш smile004

 

 

smile048 Ни съ ебвай със "Станиол" прилично си върви на батко облачето, даже повече от колкото ми трябва! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обмисля опция за моите номера като от филма Транспортер 1 smile001

 

 

Мухахаха... Минаваш и колекционираш из квартала номерата? rofl.

 

Някой ще каже ли за камерите как е устройството? Праща ли се на сървър или просто се пази на памет под земята (едва ли са толкова смотани, че да я сложат в кутията на камерата)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, по един ей такъв Форд за всички юнаци/щураци с тежко краче, та да си немат ядове после зарад некви шпионски снимки. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво ще си отглеждаме малоумни идиотчета без чуство за отговорност и мярка =D>

 

По-добре така от колкото централни гробища да се пръскат по шевовете от нови и нови гробове заради невзети навреме мерки! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го правят единствено и само заради парите ](*,) нека всеки които бъде глобен да счупи по една камера защото с парите ни ще купят още :lol::lol::lol:

п.п писна ми тая скапана държава предпочитат да събират пари за камери да ни ловят за най-малкото нарушение,а пари за хубави пътища няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го правят единствено и само заради парите ](*,) нека всеки които бъде глобен да счупи по една камера защото с парите ни ще купят още :lol::lol::lol:

п.п писна ми тая скапана държава предпочитат да събират пари за камери да ни ловят за най-малкото нарушение,а пари за хубави пътища няма

Все от някъде трябва да се почне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа с камери се ловят истинските престъпници. а тези с херниите и другите тежки болести, си гледат кефа в Бояна и изобщо не им пука smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нашата държава роди поредната глупост. За пътищата ако говорим си имаме вина и ние, защото замислете колко от вашите познати плащат данъци на колите си? На мен лично 70% от шофьорите около мен едва ли не ми се подиграват. А за тези камери .... безмислено е да коментираме колко тъпо нещо са. Изобщо цялата схема за следене на скороста ни е тъпа. Миналата седмица побеснях, прибирайки се от Пловдив точно на отбивката за Панагюрище *баните жабари си беха наврели грозната Астра в канавката бе хора. В канавката!!! И се скрили там кат мишоци и аз минавам, обаче така или иначе не бързах и карах с 85км/ч, а единият *** мина пред мен за да спре един от най–лява лента!!!! И аз спрях и му викам : "Абе старши кво правехме ако не карах с 85 ами с 130?!?!?!", а оня вика "Ами аз видех, че се движиш бавно" Смятайте за кво става дума!!! Аз съм длъжен да го пазя идиота дет пресича магистралата!!! Така че няма кво да коментираме по-добре камери отколкото да пълним гушите на всички **дерасти и да се чудим от кой храст ще изкочат, маскирани с по две върбови клонки на главите за да се слеят с дърветата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало това, само че аз бях този в лявата лента, а човека в дясната караше поне със 120. Ушев щеше да се пукне от яд, ама само ми размаха пръст. После пулса ми дълго време слизаше от 200 и от тогава гледам повече от 140 км/ч да не вдигам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После пулса ми дълго време слизаше от 200 и от тогава гледам повече от 140 км/ч да не вдигам...

Пулса или стрелката на километража? smile091

Добре, че не са ти размахали стоп палка от лявата лента, като на наш виден съфорумец гонкаджия smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като ми махнат с палката - кво? Със 170км/ч по показания на табло след колко време ще спре колата? С колона в дясната лента, която ме застига, когато вече съм я изпреварил отляво? Защото народа с белата астра застанал зад завоя на хранилка.....Газ, до лютеницата газ и слизане от магистралата на първата отбивка. Пък нека си махат...

 

Иначе и пред мен е изкачал *** с палка, за да спре този който ме изпреварва на магистралата отляво в момента, но не спрях да се разправям, че бой щеше да яде, па ушев да биеш - нема смисъл, той е ограничен достатъчно и без да го наказват допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил при ограничение 90 и разрешено изпреварване, с колко се предполага да изпреварваме, ако колата пред нас се движи със 70-80? Ако спазвам ограничението, ще ми трябва към половин километър писта и ще създам сериозна опасност за всички около мен.

 

КАТ трябва да следи критичните ограничения в населени места, кръстовища и пр., а не да дебне в средата на първокласен път на място с разрешено изпреварване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако питаш КАТ, те вярват, че трябва да ти смъкнат 9 кожи от гърба и да ги черпиш, защото не са ти взели и 10-тата. Катаджиите вече са предимно подли, долни копеленца. А и всичките едвам се събират в зелените жилетки щото много наблягат на дюнерите (кво ли ще стане ако трябва да помагат при ситуация????). Никакъв авторитет нямат тези хора за мен, а ме страх от тях единствено, защото носят пистолети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подли и долни копеленца са катаджиите в София и Пловдив основно.

 

Из България съм виждал много строги и много коректни катаджии, които спазват закона без компромиси и не приемат подкуп (не че съм и предлагал някога). Не всички са черни овци, но за съжаление голяма част са. Пробвайте да дадете подкуп на плевенски катаджия - пожелавам ви успех smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.