Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Други марки


jivdzver

Recommended Posts

Много ги харесвам и аз татрите, но дори в Чехия са много трудни за намиране, а поддръжката им откъм ламарини и стъкла също е невъзможна...

 

Моята любимка е T603 MK1 - прилича на локомотив с трите фара smile126

 

early_Tatra_603.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    7

  • BlackPearl

    5

  • lubomirov1985

    5

  • shaft

    5

Най-много писали в темата

4c032742d49150723a855d841727b9e4

98d2d1a7ed046ef1969082d80197273a

0389fe8c6458ab71959424f39e7a8c9e

b82dbbe4f1c7cc84eded75722978f0b7

 

Eто и специално за бат Сами няколко снимки на JETTA, че и на мене ми харесват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва верно ли ти харесва бе баце Мишо? :smt004

Това шампионе е V8 3.5, 200 к.с. и 400 Nm, задномоторно с въздушно охлаждане и е невероятна класика. А ако го видиш наяве какъв е комфорт и каква е лимузина ше си промениш мнението. Погледни само, че задната врата е абсолютно права, а не е извита по калника. Т.е. сети се колко е широка.

Ето ти още снимки:

tatra_t7002.jpg

T700-1.jpg

T700-2.jpg

T700_advertising-1.jpg

Имал съм удоволствието да се кача в такова нещо, за съжаление нямах удоволствието да се повозя в него. Също за съжаление вече не се произвежда.

 

Мише, това прилича на Икарус бре smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Eто и специално за бат Сами няколко снимки на JETTA, че и на мене ми харесват. :)

много благодаря :D:D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T700 си е много красива и елегантна. Ако стоповете отзад не бяха оребрени като на МВ, щеше да си има съвсем съвременен дизайн.

 

Само мога да предполагам какви дрифтове могат 200 задномоторни коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази т700 татра си е класически недомислен скалъпен боклук , само вижте каде му е капачката на резервуара баба ми редовно би я дърпала за да си отвори вратата :-k дизаина е .... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като разумен семеен човек, но със спортни наклонности съм се огледал в ТОВА - хем дърпа яко на 4 лапи, хем може да си натовариш челядта с цялата покъщнина... а, и не на последно място - изглежда убийствено, все пак професионално съм свързан с дизайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, пожелавам ти тогава ето това някой ден да ти е в гаража:

medium_2908691969_3739eb4426_o.jpg

medium_2909539814_10a4818d49_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като разумен семеен човек, но със спортни наклонности съм се огледал в ТОВА - хем дърпа яко на 4 лапи, хем може да си натовариш челядта с цялата покъщнина... а, и не на последно място - изглежда убийствено, все пак професионално съм свързан с дизайна.

Добре си се ориентирал :) ВРХ-а върви яко и е много по-лесен за каране в градски условия от СТИ, не те натоварва толкова :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата ми мечта е Субару Аубек 2.0 D .. "открих" марката 1996г. .. с едно Легаси 2.0 .. и сега имам едно .. много грамотен и надежден автомобил .. а на системата и 4х4 .. други марки могат да и носят само водица .. има 2 проблема като цяло + 1 специално за Бг ..

1. много висок разход ... 2. слаби спирачки .. и специално за Бг .. 3. няма грамотен сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. Няма части по моргите

 

Субару не се чупят просто и ако ти потрябва част, е ад.... един съсед има дърто Justy и е полудял да търси части. За него няма и нови вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. слаби спирачки .. и специално за Бг .. 3. няма грамотен сервиз

[-X [-X Ела да те повозя да видиш спирачки smile035 А сервиз има и то доста надежден, ако те интересува, пиши ми ЛС да не правим реклама и спам... За разхода съм съгласен, да. Особено докато е студен боксера си папка здраво smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ламица си е, ама специално тази дето съм я показал има газов инжекцион. И мерси Лъчо за пожеланията, ама все още не знам къде ще ми е гаража /в коя държава/, затова и не бързам с покупката -просто отговарям по темата какво бих избрал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е - 15 л газ на градско не му мърдат http://www.subaru.com.sg/mod/mod010401.htm Но пък се чудя има ли изобщо бензинка с 220 коня, дето да харчи по-малко :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боксерните двигатели имат висо разходк

Съгласен съм напълно. Първата ми лична кола беше ЗАЗ 966 и когато го засичахме с момчетата от квартала разхода беше 33л./100км. Без коментар smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много са ценни като ретро сега тия гърбавите "Хрушчовки", ама твоята не е била нещо у ред за да даде такъв разход. Един приятел преди 15+ години имаше такава и му харчеше доста по-малко от ладата. Около 7/100 е нормалното за този 900 кубиков "звяр"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не беше в час, но и нали се сещаш Митак - вътре 5-6 маймуни и в квартала 1-2ра, 1-2ра и сичката газ :) Все пак бяхме на по 15-16 години :) Ех спомениииииии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боксерните двигатели имат висо разходк

Съгласен съм напълно. Първата ми лична кола беше ЗАЗ 966 и когато го засичахме с момчетата от квартала разхода беше 33л./100км. Без коментар smile035

Ники, 3А3а не е боксер, а Vобразен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

01413.JPG

 

;)

Не е ли яко я?

Ford Mustang 1967g

 

Произведена е преди мене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихте за боксерни двигатели да дам интересен пример. Алфа 133 1.4 88к.с. гори по малко градско от трицилиндрова фабия. Върви страхотно. Единственото нещо което харесвам на този италиански модел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.