Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Други марки


jivdzver

Recommended Posts

Какво мислите за другите марки, аз например искам по-голяма кола и съм се огледал в Нисан Примера 2,2 дизел 2003г. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details (примерно)

Някой има ли впечатления.Споделете за марките и моделите на колите от други производители, които ви харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    7

  • BlackPearl

    5

  • lubomirov1985

    5

  • shaft

    5

Най-много писали в темата

Toва което съм карал, и мога да дам някакво мнение, положително, е за Опел Омега 2,5tdi, като съм се возил на стария фейслифт 95' но повече ми допада новия. БМВ мотор, изключително бърз мотор, с много приятен за ухото звук както на малки, така и на високи обороти.

 

Като минус мога да посоча, че скапе ли се акумулатора, няма палене, нито с бутане по наклон, нито с дърпане по никакъв начин! Същия трябва да е не по - малък от 100ач. С 44ката ми успя само да инициализира алармата и толкова :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да се превърна в по-голям спамер, ето ги моите с лека лиготийка и истина все пак:

 

Audi A8 6.0 W12

 

Може би и V12 TDI като второ местенце, че е джип, ама нищо му:

mini-2010_Audi_Q7_V12_TDI_021.jpg

 

И накрая новият пасат не ми е никак грозноват:

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

Иначе с тая енергия мога да ти изреждам цяла нощ, като почна от Mazda 6 GTA:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Жалко, че обявата е само GT, но GTA-то е по-злобно и много ме кефи точно този модел 2008-2009 не по-новият - той мирише.

 

Пасат СС, Фаетон, A4 2001 (facelift), Ford F150, dodge srt8, camarro ss 196x-197x... куп такива :) Все ми харесват...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще ми е трудно да изброя всичките неШкоди(и Шкоди), които съм съм карал smile049 покрай един съфорумец. Имам щастието редовно да "изневерявам" на марката с доста други нови возила от всякакъв вид и клас.

 

Може би най-силно впечатление и удоволствие от карането са ми доставяли BMW (X1, X3, X5, 5GT, 3 с М пакет, 123D Performance и тн).

 

Другото, за което се сещам са няколкото разновидности на MINI - като започнем от MINI ONE и стигнем до Cooper S, Clubman S, Countryman S (до John Cooper work`s така е не съм се докоснал още). Там всичко се свежда до удоволствието от шофирането(пътното поведение) и невероятното внимание към детайла - най-различните пинизи в оборудването на салона. И колкото и да им се носи слава на женски коли - имат да взимат тези, дето мислят така smile045 !

 

Renault Megane RS и ClioRS - страаашни!

 

Range Rover Sport - :smt017

 

VW Scirocco - smile035

 

Mazda MX5 - много готин!

 

Daihatsu Copen - голяма изродия е тоя мъник!

 

Изобщо, все возила, които надали ще си позволя някога.

 

И сега, колкото и да се смеят някои колеги - Dacia Duster 4x4 също ме е изненадала приятно. Който не е карал, той просто не знае и се осланя на предрасъдъци.

 

Друга, супер приятна кола от средния клас, за която се сещам е Fiat Sedici и Mazda6 smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok стана интересно, ето още едно коле, което ми спира въздуха

 

 

[attachment=0]2010_opel_insignia_opc_st_vauxhal_vxr_st_002.jpg[/attachment]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от други големи автомобили мога да споделя впечатление от Тойота Корола Версо, модел 2006-та, 2.2 D-4D, 136 hp, 6-степенна ръчна - имах удоволствието да я шофирам на дълъг път почти изцяло извънградско от София до Мюнхен и обратно през Виена до София - около 2600 км. Мога да кажа само суперлативи, тотално ме спечели от всякъде - комфортна возия, изключителна динамика и еластичност при ускорение, а в комбинация с 6 предавки - много икономична. При средна скорост 110 км/ч и като се има предвид, че навсякъде съм спазвал ограниченията на скоростта по магистрали (тоест не съм карал с над 130, на моменти при изпреварване със 140, с изключение на Германия, където не паднах под 150) разходът беше около 5.5 л. Нито веднъж не се задъха или не й достигна мощност или обороти при изпреварване или рязко подаване на газ, и същевременно дори и при 150-160 км/ч заради 6тата предавка оборотите се поддържат под 2000, което я прави и толкова икономична. От гледна точка комфорт - практично и удобно (поне за шофьора) табло, подредено много логично - всеки уред, всяко копче си е на точното място, удобно за достъп във всеки един момент, и същевременно изчистено и не претрупано с излишни неща табло. Много добре обезшумено купе - при плътно затворени врати не се чува почти нищо отвън - двигателят със сигурност! Аз лично само по оборотите на таблото се ориентирах дали е включен изобщо или не, дори вибрации не се усещаха в купето. 4ма човека с доста внушително количество багаж на отиване и още по-внушително на връщане се побрахме съвсем спокойно без изобщо да ни е тясно, като отзад спокойно можеше да седнат и 3ма, а не 2ма, и пак да е съвсем комфортно и да има достатъчно място. Доста жабки, джобове, тайници и всякакви други дребни хитрини, които ти улесняват живота на дълъг път с повече хора и багаж. Не ми направи впечатление да е с по-високо окачване или по-голям просвет отдолу в сравнение с нормалното за лек автомобил, но от позицията на водача пътят и всичко друго се виждат като че ли от по-високо (може и седалката да е била качена на височина, не обърнах внимание) - не чак като от всъдеход, но определено по-високо от стандартен автомобил - което поне мен лично ми дава допълнително усещане за сигурност и комфорт. В началото честно казано подходих малко скептично, тъй като тези модели се правят в Турция, но определено опроверга всичките ми предразсъдъци

 

Говорим за ето този модел, някой да не се обърка с новия, който е само Тойта Версо, а не Корола Версо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 smile126 smile126 smile126 smile126

 

Много са колите които бих се радвал да карам и няма смисъл да ги пиша всичките! Но ми дайте този пасат и ми гледайте сеира!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 smile126 smile126 smile126 smile126

 

Много са колите които бих се радвал да карам и няма смисъл да ги пиша всичките! Но ми дайте този пасат и ми гледайте сеира!

 

Поздрави!

ТОВА Е ДЖЕТА!!!иначе и Пасатора ми харесва,но е малко голям за моторизациите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като автомобили съм фен на:

 

Рено МЕГАН РС- уникален. Имах възможност да го покарам за тест драйв,благодарение на РЕНО ВАРНА- много точни!

post-161-138453273002_thumb.jpg

 

Но пък 50+ хилки за 3вратка, ако не ми е 2ри автомобил.... трудно бих дал!

 

БМВ 5та серия М пакет ми харесват много.

Но станаха много масови, всеки 5-6ти си ги взима за по 20хилки на по 200хилки км. намалени на 100-120хил км.

 

Волво XC 60 R Desighn.

post-161-138453272898_thumb.jpg

Уникален джип- много ме кефи!

 

Опел Астра / Инсигния ОПЦ

post-161-138453273007_thumb.jpg

Лошото е, че комбито не ме кефи, а бих си взел комби (да дръпна ДДСто, че иначе е цифра)

 

Сеат Леон Купра Р

post-161-13845327301_thumb.jpg

Много добър автомобил. В отношение цена/качество и предлагани екстри си струва според мен!

 

Като цяло това са ми едни от любимите (към възможностите в този момент) автомобили към които бих се насочил за следваща покупка.

След като Шкода ми се правят на големи умници спрямо отстъпката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик - Ето сега в тази тема може да се види кой какво човече е по душа ^^ край на офтопика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като открих шкода забравих за другите марки smile001

Не бих отказал А8

post-6048-138453273024_thumb.jpg

или М3,

post-6048-138453273036_thumb.jpg

но не бих ги закупил. :smt032

И една от причините е свързана с вас, феновете на марката smile126 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

но не бих ги закупил. :smt032

И една от причините е свързана с вас, феновете на марката smile126 smile027

 

Ама ние не говориме за покупка, просто кой какво го кефи и как мисли... Иначе, аз не бих си взел нито едно от тия глезотии - по-скоро ще ги ползвам по друго направление, толкова много пари са това :)

 

 

Поздрави

 

Dodge Challenger 6 HEMI SRT8 (като го гледам искам да му разпоря капака...):

 

DODGE-Challenger-6-1-HEMI-SRT8-1254515-1-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата седят по следния начин:

В хронологичен ред :-k

post-1403-13845327304_thumb.jpg

post-1403-138453273041_thumb.jpg

post-1403-138453273043_thumb.jpg

post-1403-138453273045_thumb.jpg

post-1403-138453273048_thumb.jpg

post-1403-138453273049_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ама ние не говориме за покупка, просто кой какво го кефи и как мисли...

... аз например искам по-голяма кола и съм се огледал в Нисан Примера 2,2 дизел 2003г. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details (примерно)

Някой има ли впечатления...

Явно съм обърнал внимание повече на тази част от мнението...

 

Иначе бих писал, че ми харесват:

ferrari-458-italia.gif

Porsche-911-GT2-RS.jpg

и

img04pop.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поосъзнайте се малко! Човека търси нещо около 8000, 2003 год. Вие му предлагате някви за по 20-50-60к. Това не е темата коя кола е "най - хубава " или "какво исках да карам като малък" :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поосъзнайте се малко! Човека търси нещо около 8000, 2003 год. Вие му предлагате някви за по 20-50-60к. Това не е темата коя кола е "най - хубава " или "какво исках да карам като малък" :!:

 

Не знам, аз обърнах внимание само на тези неща. Иначе "аз например" не доказва, че ще купува и е готов. Просто гледа в реалните постижими неща ;)

 

Какво мислите за другите марки, аз например искам по-голяма кола и съм се огледал в ...(примерно)

...Споделете за марките и моделите на колите от други производители, които ви харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА Е ДЖЕТА!!!иначе и Пасатора ми харесва,но е малко голям за моторизациите

 

Нз защо ми се видя пасат на горната снимка! Но иначе на мен като цяло пасат ЦЦ ми е най любимата кола като дизайн!

 

Ето тази става

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

А ето я!!! Просто е уникалнаааа, съвършена...... smile168 !

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за другите марки, аз например искам по-голяма кола и съм се огледал в Нисан Примера 2,2 дизел 2003г. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details (примерно)

Някой има ли впечатления.Споделете за марките и моделите на колите от други производители, които ви харесват.

Честно казано за тези пари по-добре си остани във VAG-групата.Иначе варианти колкото ти душа иска.

Моя фаворит също е Subaru Outback

post-4165-138453273166_thumb.jpg

post-4165-138453273167_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C5 HDI smile049 Хидравлично окачване. Несравнима возия! Няма нищо общо с останалите "дървета".

post-4842-138453273171_thumb.jpgpost-4842-138453273184_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.