Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

UPGRADE на фарове ОК1


Recommended Posts

Открих едно мнoго готино решение за BI-ксенон на автомобили които са с фарове Н4.

Ето как се получи при мен:

 

 

 

post-4130-138453272856_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453272866_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453272869_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453272871_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453272873_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как светят, защото много съм ги гледал но така и не съм ги виждал на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста сполучливо и на пръв поглед ми се вижда че свети добре! smile027 Но и на живо трябва да се види!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е много добро за ксенон!!!

Може ли да помоля на някой тъмен участък да снимаш осветения път от тях на къси и на дълги.

Благодаря

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! И една молба - кажи от къде и за какви пари ги взе. Че много ми се ще да upgrade-на Сара smile048

 

PS: С отделни фарове де smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко прибрах колата, но не се сетих да направя снимки отвътре-навън за да видите как свети. утре ще направя. Ефекта е уникален и ми реши проблема с нощните пътувания. монтирах ги сам без проблеми, отнема нялколко часа. самата лупа има и ринг с ефекта "ангелски очи" но дори не си и помислих да я връзвам!

 

 

От тук я взех и мога да ви предложа 10% отстъпка от техните продукти.

 

http://luxima.bg/index.php/H4-Bi-Xenon-Projectors.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младене, трябва да си пуснеш отделна тема за колата в раздел проекти. Просто го заслужава! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам къде да направя снимки на открито заради трафика, затова по-нататък ще направя други.

 

 

на къси:

post-4130-13845327309_thumb.jpg.jpg]

 

 

 

на дълги:

post-4130-138453273161_thumb.jpg.jpg]

post-4130-138453273164_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда зле!

 

Имам въпрос обаче - какво се случи с габаритната крушка? В смисъл сега рефлекторът е запълнен от лупата и габаритите остават сякаш някакси под лупите... Интересно ми е да направиш нощна снимка само на габарити, да видя какво се случва със светлината на габаритната крушка :roll: .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда зле!

 

Имам въпрос обаче - какво се случи с габаритната крушка? В смисъл сега рефлекторът е запълнен от лупата и габаритите остават сякаш някакси под лупите... Интересно ми е да направиш нощна снимка само на габарити, да видя какво се случва със светлината на габаритната крушка :roll: .

 

Поздрави.

 

Аз отдавна съм ги махнал че светеха жълто и затова немога да ти ги покажа, но ако имах щяха да светят все пак са отстрани на лупата.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Да не си вързал angeleyes-a от лупата да свети..?

 

:smt034

 

...

самата лупа има и ринг с ефекта "ангелски очи" но дори не си и помислих да я връзвам!

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, чак сега видях, че си качил и други снимки, много яко е станало! наистина евала!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се прибирам от Варна и мога да кажа че фаровете са уникални, особенно в комбинация с фара за мъгла на който също има ксенон. Утре ще направя повече снимки.

Отпред нямам габарити в момента, когато измисля нещо готино, ще покажа.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е можеше да се отбиеш при варненските Лауринки smile001 ...

 

П.п.: Между другото чак сега се заглеждам в номера на колата ти - явно половината Лауринки в БГ имат 4-ки и 1-ци в номера smile091 , или то поне по-яките :smt032 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е можеше да се отбиеш при варненските Лауринки smile001 ...

 

П.п.: Между другото чак сега се заглеждам в номера на колата ти - явно половината Лауринки в БГ имат 4-ки и 1-ци в номера smile091 , или то поне по-яките :smt032 .

 

Аз се отбих където трябваше smile117 , а другият път като дойда за повече време ще се обадя.

 

най-много в номера ми харесва че последните букви са RS smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ не е честно така да се дразня!!Аз тамън си сложих на Н3 халогена ксенона сега разпали и тая идея тия дни ще мина,да видя на живо как стоят нещата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колата на живо и аз.Фаровете много добре стоят и светят.А за кожата ... просто е перфектна-седалките са скандални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно половината Лауринки в БГ имат 4-ки и 1-ци в номера

 

Хаха има такава тенденция 5421 съм аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.