Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна ми иконата за проблем в ел.система . Защо ???


vrminev

Recommended Posts

Колеги днеска ми падна акумоматора и се наложи с кабели да паля окатавията. Подадох ток и я запалих ама сега свети постоянно жълтата икона за проблем в ел системата . дали нещо се е повредило или просто компютата е отчел някаква грешка която трябва да я изчистя.

Някои зане ли къде в Варна могат да я закачат да я видят къде е грешката но мисля че в шкода жив ще ме одерат, друг сервиз да ми препоръчате ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега компютъра не си отчита грешки просто така да ги чистиш :D Щом има грешка - има проблем. Решава се проблема и тогава сее чисти. Диагностика и така ще разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои зане ли къде в Варна могат да я закачат да я видят къде е грешката но мисля че в шкода жив ще ме одерат, друг сервиз да ми препоръчате ?

 

viewtopic.php?f=2&t=12787

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато палиш със слаб акумулатор има възможност да се появи грешка. При мен по същия начин беше светнала лампата Airbag. Изтрих я и се оправи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато палиш със слаб акумулатор има възможност да се появи грешка. При мен по същия начин беше светнала лампата Airbag. Изтрих я и се оправи. :)

Колега прав си . И при мен е бил тъкъв проблема даже лампата си огасна сама . Днес сутринта като поработи колата оше малко и по зареди акумолатора си огасан от самосебеси .Таман се канех да ходя на сервиз и огасна . За бъдещите поколения нека знаят кво става като ти парне акумолатора и да не се стряскат :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.