Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О1 при студ не подава гориво


vdonchev

Recommended Posts

Здравете,

Имам Октавия 1.9 дизел от 1999г.днес в София е много судено и стана следното. Запали и след няколко секунди угасна. Пак запалих и пак след няколко секумди угасна. Видях мехурчета по тръбичките, по които тече горивото. Имам чувството, че филтърът не пуска гориво.

Моля за идеи. Ако филтърът е замръзнал или запушен (но предишния ден я карах 170 км.) Мога ли сам да си помогна или трябва да викам специалист. Сещам се например да го залея с топла вода, ама дали няма да стане по-лошо? Или бих ли могъл лесно да го сваля и да го затопля?

Благодаря предварително.

Весели празници на всички.

Весо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е замръзнала нафта сваляш филтъра ако е замръзнал го внасяш на топло да размръзне и източваш парафина от пробката чакш да постопли времето и слагаш добавка антигел в резервоара защото там е причинителя на проблема като източиш филтъра преди да го монтираш не забравяй да го напълниш с нафта ако му е дошло времето го сменяй с нов

ако не си го правил досега този клип ще ти е полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав може да е замръзнала нафтата, има добавки, повечето са фалшиви. Един приятел ползва добавка на Кастрол към 16 лева е и вика че е много ефикасна. Моята е бензинова и не съм е пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да си сигурен, че си сипал нафта-менти отлей от филтъра в чаша и я сложи в хладилника. парафина става като настърган кокос. има ли го си смени бензиностанцията, а прерди това филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.