Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Страстите скиорски...


Toshiro

Recommended Posts

Предлагам в тази тема да се споделят всякакви вълнения по темата за зимните спортове - кой, къде, какво кара, какво е състоянието на пистите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кажете някой пробва ли Лалето?

 

Банско и Боровец почти нищо не работело, сняг малко, хора много, а цените на максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година карах там.

Много яко си изкарах.

Пампорово вечер на Стойките (вечерна), не се обработва (черна) и става голям кеф с бабуните.

Чепеларе е перфектна (Мечи Чал) алтернатива, не е толкова скъпо, а условията са много добри за Бг стандарт.

Стига да има сняг и да работят всички писти (черните :) ).

 

В пампорово също са добри пистите. По черните не карат много хора и поне до 14:00 часа условията са перфектни.

Тази година мисля да пробвам в Банско за 3 дни ( уикенд) и отново да отида на пампорово и чепеларе за 5-7дни.

 

Ако се включи бат Ники (coverdale), ще имаме малък справочник за всички писти и условия :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,включвам се директно от Пампорово!

От понеделник съм тук и условията са следните:

Снега е малко,но пък оръдията работят на макс и има що годе добри условия за ски.Най-добре се кара на Стойките2,Студенец-Ардашлъ,Снежанка-Студенец.Вчера трупаха много сняг на малката стена на Язовира и мисля,че от утре ще е идеална.На голямата стена пред Студенец,също е добре ,а има и нощно каране.Пистите са добри,но малко твърди заради изкуствения сняг.

Утре заминавам за Австрия в Цел ам Зее и ако имам нет ще докладвам и от там.

Поздрави на всички и Весела Нова Година! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.. след днес и утре навсякъде би трябвало да става за лизганье! На 31.12.2010 бях на Пампорово и имаше много народ и малко изкуственяк. Беше ЗЛЕ... та да се надяваме да понатрупа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях на Чепеларе - малко твърдичко ми беше в един два участъка, но изключително спокойно на пистата. Работи само от междинна станция надолу и лифта беше 20 лева за 1 ден - краката ме заболяха от каране. Бих препоръчал :) А някой за Узана да каже нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Витоша .. само Лалето работи .. лед .. в долната част лед+камъни .. не става :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.