Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подгрев на седалка (къде ка купя)???


vrminev

Recommended Posts

Колеги зарибил съм се да си купя подгряваща стелка за седалката с захранване от запалката. Въпроса е къде има качествени в Варна . С повечко ватове искам да е че да ми е по топло на кръста . Четох чеимав метро за 15 лв ама като ги знам метро кви болкуци имат а и 15 лв е нереално ниска цена за качество мисля ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година си взех от метро-слабите места са връзките, с които се закрепя за седалката и облегалката...........иначе бях изненадан от това,как бързо загрява и колко добре си върши работата.........за съжаление я забравих една вечер включена/не знам защо след като няма контакт/ и изгоря........пак ще си купя! Съветвам и теб да си вземеш от метро-не са толкова лоши !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година си взех от метро-слабите места са връзките, с които се закрепя за седалката и облегалката...........иначе бях изненадан от това,как бързо загрява и колко добре си върши работата.........за съжаление я забравих една вечер включена/не знам защо след като няма контакт/ и изгоря........пак ще си купя! Съветвам и теб да си вземеш от метро-не са толкова лоши !
Мерси за съвета ще видя да си купя и аз !!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги зарибил съм се да си купя подгряваща стелка за седалката с захранване от запалката. Въпроса е къде има качествени в Варна . С повечко ватове искам да е че да ми е по топло на кръста . Четох чеимав метро за 15 лв ама като ги знам метро кви болкуци имат а и 15 лв е нереално ниска цена за качество мисля ?

 

Виж тук http://www.redline-tuning.com/magazin/a ... dalka.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ги гледах тия в метро, ама направо се ужасих от изпълнението. Явно някой е имал подобни на мен съмнения и беше поразпрал едната. Вътре беше китайска трагедия - тънки жици, връзки с изолирбан. Грозна картинка. :( Верно че е 15 лева, ама за тоя боклук и това е много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление я забравих една вечер включена/не знам защо след като няма контакт/ и изгоря........пак ще си купя! !

 

в запалката има ток дори и колата ти да не е на контакт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.