Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

парно на фелиция


viko83

Recommended Posts

Фаворита ми беше така ... спра на светофар в задръстване , загрее , дойде топлото и след малко го подгоня и изчезне ... сега с нов термостат стрелката мърда само малко на горе и пак пада малко под средата , а парното духа яко топло ... колкото до пробка - няма на нито една предно моторна Шкода smile049

Друга една особеност е работата на втора и трета скорост - тогаз спирам на светофар , на малки обороти духа колкото да не е без хич и кто вдигна малко оборотите и става приятно , но и без друго в 95% от времето ползвам само първа скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен 3-та скорост имам чувството че охлайда радиаторчето и започва да духа по хладко.

Когато колата загрее и пусна парното почва да духа приятно топло(никога горещо) но след няколко минути започва да диха по-хладко и намалявам на 2-ра или 1-ва скорост .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги на моята фелиция имам странен проблем,като пусна да духа на прозореца и духа много слабо и все е запотен,спрял съм и другите духалки,но проблема си остава незнам защо така някои ако се е сблъсквал с проблема ще съм много благодарен да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обработваш с обезмаслител прозореца и ако продължи да запотява , мисли за теч на в кутията на парното или пък ако си сложил тензух , чорапогащник или някаква друга мокреща се материя също водеща до запотяване - махаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Абе не било радиаторчето,ами клапана за отваряне и затваряне на потока антифриз.Гуменото уплътнение било скъсано сега мисля със силикон да оправя нещата но се чудя дали обикновен ще стане или ми трябва термо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагай ... влизаш в магазин за газови уредби и си избираш О-пръстен какъвто ти трябва (не повече от 50 ст. е бройката)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има , ама само една дебелина , а на Формана като за пореден път ми изпоти г..а лятото му взех с дебелина 1.5 мм. вместо 1.0 и питай ме сега дали меша топла и студена вода ;) ... малко трудно се онождат , ама с малко грес и търпение става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Има , ама само една дебелина , а на Формана като за пореден път ми изпоти г..а лятото му взех с дебелина 1.5 мм. вместо 1.0 и питай ме сега дали меша топла и студена вода ;) ... малко трудно се онождат , ама с малко грес и търпение става.

Колега ама О пръстен ли си взе??? защото то оригиналното не е точно о пръстен....

Ако става с О пръстен и аз ще пробвам с по-голяма дебелина а дебелината 1.5мм ли е??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.