Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време за губене - от ауди форума :) Инсигния 4х4 с/у А3


donsun

Recommended Posts

37 страници... тц тц тц smile009

С 2 думи OPC-то изяло ли е аудито с яката турбина за закуска? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора са ненормални инсигнията ще го РАЗЦЕПИ поне според мен!

 

Няма спор. Нищо, че аудито е самолетче, знам го как върви такова дребосъче, но инсигнията е зверче, нищо, че е голямо :) Простотийката си е простотийка, иначе :D Трябва да има и такова, иначе не е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора са ненормални инсигнията ще го РАЗЦЕПИ поне според мен!

 

Няма спор. Нищо, че аудито е самолетче, знам го как върви такова дребосъче, но инсигнията е зверче, нищо, че е голямо :) Простотийката си е простотийка, иначе :D Трябва да има и такова, иначе не е интересно.

 

Инсигнията, е ОПЦ!!! Мойте уважения към пича с А3-ката, но все пак е малко несериозно, да си правят такива сравнения!!! Трябва, много да е пипнато това ауди за да има някакъв шанс. Но все пак успех на колегата с А3ката... ноооо... smile049 smile049 ! Но, нека си оставя вратичка за измъкване и да кажа, че всичко е възможно на този свят не един път съм се убеждавал в това! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича с А3 си е сменил турбото с К04, и без да я донастройва вече е 250 коня! От 150 коня и хоп с новото турбо вече е 250...

Бравос! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3'96 е с изключително леко купе (1140 кг.), изцяло алуминиево!

Има добри шансове, но умно трябва да подбере гумите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката с турбината от Икарус няма никакви шансове. Карал съм 2 кръгчета с Astra G OPC и знам за каква животно става дума. OPC-тата са най-добрият сток спортен пакет от всички немски коли, ако не броим бутиковите AMG и Brabus :)

 

Ама нека пичът се помпа още 37 страници, после ще има псувни по горивото, по времето, по космоса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм спец, ама из варна се разхожда едно ауди с 20+ разход 4х4 към 350-400 магарета и си мисля че опса няма никакъв шанс, ама нека спецовете да кажат. Пиша като неграмотник по колите, щото комшията под варчев/от бг имоти/ е кара от години, а на доктора в блока с 4-ри годишно окти на 20000км. на зета му е служебна. Както казах който знае да се изходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То темата е толкова важна, че сякаш играят за колата на ближния - рофл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм я цялата тема и моето мнение , според изгледаните клипове на ускорения на А3-ката , предвид , че е лека и само предно (да кажем приблизително 220 кончета ...) и според тежката 1800кг 4х4 Инсигния (325 кончета) и немалкия фактор ,че шофьора е жена ,мисля , че колите са на кантар ...(но иначе +1 за А3-ката smile048 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от няма и къде изчетох цялата тема....

Гледах му и клиповете....без коментар- нищо специално...

 

Лошо впечатление ми направи: Пак се делят: Опел/Ауди/БМВ , всеки ще счупи всеки, няма лошо.

Момчето с Аудито: Първо беше голям ербап.... после се сви като мишка в малка дупка, че нямал гуми и тн. После явно жената нямала интерес да се пуска, орева орталъка, как не се знаело, как била тя се покрила.

Той, ако е много сигурен в колата си и прочие, няма да пуска тема в Ауди форум, а щеше да се пусне и след това да пусне клиповете.

 

Имаше едно много хубаво мнение на колега: Горе на аудито няма да му достигне доускорение (литрова мощ).

Инсигния:

 

Разбира се всичко е относително: Има и далеч по напомпени аудита, където ще я разпукат. Но Инсигнията е сток и си върви повече от прилично.

Като база, този мотор е повече от приличен, той ако се пипне какво ще стане..

Без проблем може да изкара 400-500кончета и пак да си бъде ежедневка ( с висок разход разбира се)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя как може да има такива комплексирани хора и да се занимават с подобни глупости. Карай си колата и си свиркай, какво има да се занимаваш с колата на другия, колко коня била, ще те дръпне ли, няма да те дръпне и тем подобни. И дори да си най-бързия, питам аз, какво от това ?

Но пък и такива трябва да ги има, да се забавлявам, затова и прехвърлих темата.

А тия Инсигнии колко са ми супер грозни smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора толкова се втелясват по колите си, че забравят, че има и жени наоколо smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е поредната глупост, пълна с комплексарщина от audibg.com. Не съм чел темата там и нямам намерения да я чета, но когато четях audibg.com беше пълно с разни пичове които само си ги мериха скрити за псевдонимите си във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е поредната глупост, пълна с комплексарщина от audibg.com. Не съм чел темата там и нямам намерения да я чета, но когато четях audibg.com беше пълно с разни пичове които само си ги мериха скрити за псевдонимите си във форума.

 

Аз затова няма да спра да повтарям, че адски много се радвам, че съдбата ми показа шкода :) Преди това не знаех какво е култура - бях се хвърлил на А4-ка...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е поредната глупост, пълна с комплексарщина от audibg.com. Не съм чел темата там и нямам намерения да я чета, но когато четях audibg.com беше пълно с разни пичове които само си ги мериха скрити за псевдонимите си във форума.

 

Аз затова няма да спра да повтарям, че адски много се радвам, че съдбата ми показа шкода :) Преди това не знаех какво е култура - бях се хвърлил на А4-ка...

 

Поздрави

:smt017

наистина сме единствения не тъп форум

просто Шкода си купуват предимно разумни и улегнали мъже без големи комплекси и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@shaft - чесно да ти кажа и при мен вероятно съдбата ми показа Skoda и съм много щастлив сега. Нищо, че в момента, по стечение на обстоятелствата не карам Skoda a Mazda. Но когато дойде момента да сменям колата знам, че ще си купя Skoda!

 

@bega4kata - напълно съм съгласен с теб. Форума е страхотен и пълен с разумни и интелигентни хора, които нямат комплекси за избиване! Това на мен много ми допада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.