Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно подмяна табло 130-136


driver

Recommended Posts

Днес беше слънчево и реших да се поровя по колата....136.

На мястото на таблото от 136 поставих 130 , това което е с кръглите прибори.

Всичко си пасва едно към едно ,имам предвид буксите. Чехите са доста практични хора и не си отварят работа току така.

Поставих таблото , включих буксите и всичко си дойде на място, предполагам и обратното е валидно.

Единствената инвазия беше километражното жило, което изместих от централния отвор към левия отвор зад таблото.

Та толкова за замяната на 136 табло с това на 130....

(Има едни преходни кабели между таблото на 136 и буксите от инсталацията, ако те са налични няма проблеми за замяната на таблата. Ако се купува табло от 136 , трябва да е комплект с тези кабели...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не мяса на ладово... :mrgreen:

Кръглото му е майката ,това е класиката, кръгли фарове, кръгли стопове , прибори и т.н.

Забележи , всички нови автомобили минаха на кръгли прибори, това е като рок енд рола, расте но не старее..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен кръглото е по-красиво и поздравкления за ентусиазма да го монтираш.

От друга страна 136 таблото има чар, който идва именно от факта, че е екзотика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"driver" , и пари да ми даваш не можеш да ме накараш да си сменя фарчетата на "японката" с кръгли такива... smile009 smile009 smile009 . Но щом си по "кръглото" (не знам кое му е модното) , давай - успех.....

P.s. Не го приемай лично - дори не те познавам...... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"driver" , и пари да ми даваш не можеш да ме накараш да си сменя фарчетата на "японката" с кръгли такива... smile009 smile009 smile009 . Но щом си по "кръглото" (не знам кое му е модното) , давай - успех.....

Не му се вързвай! И той има Шкоди с негръгли фарове! ;)............и много си ги харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не мяса на ладово... :mrgreen:

Кръглото му е майката ,това е класиката, кръгли фарове, кръгли стопове , прибори и т.н.

Забележи , всички нови автомобили минаха на кръгли прибори, това е като рок енд рола, расте но не старее..

 

Toва ще да мяза на ладово 100с/105с, но си го пазя за спорта 016128919.jpg но 136 [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното при него е, че е 76'-77' със 100с означенията, иначе грам не ми харесва и до ден днешен се прежалих да го монтирам само за 10мин и го свалих.

Благодарение на Shotik имам и 76'-77 за 120L, пак с 100с означенията, но до момента не съм открил неотварян километраж с хромирано рингче и за това не съм го сложил на колата, но за мен 136 бие всичко друго, може би защото няма от къде да си го купя, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс, мяса ми на жигулско, което е по- добре от самарско... :mrgreen:

Не знам ти как си , ама аз си падам по закръглените форми ;)

А за класиката....не всеки я разбира, но едно знам, модата не е класика , като диско музиката, днес е хит , а утре "как беше онова парче, на ония .....

Рапида е хубав , ама не е 110Р.....повече няма да говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам не ти трябва много, продай ми го, аз много обичам такива неща непотребни други му, грозни, гадни и демоде smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.