Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

октавия 1.6 бензин катализатор.


jako6iba

Recommended Posts

здравеите фенове на шкода.отдавна не съм писал тука защото баба фелиция ми служи вярно и безпроблемно.а за 1.9 дизел всичко е казано.но я продадох.

 

утре ще купувам октавия 1.6 бензин 2003г колата е купувана от бг. .един собственик..но е махан катализатора.чудно ми е защо?????как мислите вие.колата е на 90хил. моля и някои с същия двигател да ми каже за вероятни проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано струва ми се доста съмнително автомобил на 90 000км да си запуши катализатора.Освен ако постоянно е каран с некачествено гориво.Има автомобили по на над 100 000км с действащ катализатор.Явно изключително много зазадръстването допринася качеството и състава на горивото(в случая - бензина).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано струва ми се доста съмнително автомобил на 90 000км да си запуши катализатора.Освен ако постоянно е каран с некачествено гориво.Има автомобили по на над 100 000км с действащ катализатор.Явно изключително много зазадръстването допринася качеството и състава на горивото(в случая - бензина).

 

 

 

 

не намирам много инфо в форума за този двигатал.явно не е много разпространен.

искам да питам защото до сега бензинова кола не съм карал.маслото е на 2000км и е изцапано незнам колко е нормално това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички положения, е по добре без катализатор! Предполагам, човека го е махнах защото някои може да го е излъгал, че колата ще тръгне повече.

Но и на мен ми се струва, че няма как да се запуши катализатора на 90 000км smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм със същия двигател и мога да кажа, че съм доволен. Колата е на 53 000км. и ако не си спортен тип, както се казва - "Доволен ша останиш" :) Разхода е около 7/100 смесено. Градско над 9 трудно качва. Отностно маслото на 2000 км не би трябвало да съвсем черно, не съм спец в тази област, но така мисля. Отностно катализатора - колата не е тръгнала повече със сигурност, но гърнетата ще изгният по-бързо. Това ми казаха на мен, допитвайки се чисто информативно. Съмнявам се за тези километри да се е запушил, но нищо не е сигурно.

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм със същия двигател и мога да кажа, че съм доволен. Колата е на 53 000км. и ако не си спортен тип, както се казва - "Доволен ша останиш" :) Разхода е около 7/100 смесено. Градско над 9 трудно качва. Отностно маслото на 2000 км не би трябвало да съвсем черно, не съм спец в тази област, но така мисля. Отностно катализатора - колата не е тръгнала повече със сигурност, но гърнетата ще изгният по-бързо. Това ми казаха на мен, допитвайки се чисто информативно. Съмнявам се за тези километри да се е запушил, но нищо не е сигурно.

 

Поздрави smile159

 

значи момчето ми каза че нищо му е нямало но са го измамили да го махне.

ами ще я вземам.кот такоз.много ги обичам.ама колега твоята е на по малко километри от моята.искаше ми се да предвидя колко ще ми легне обслужването около 100 хил.тя е на 90хил и съм склонен да вярвам.освен нормалните ролки ремъци за около 300лв.какво още да очаквам ??????

 

ще очаквам късмет. ще пиша като я взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да цитирам "доктор турбо" (bega4kata):

"продължавам с цените на ангренажния компл.+пистовите и ролките

1.6-102к.с.

-ангренажен ремък-43

-обт.рлка ангр.р.-79

-водна помпа-78

-пистов ремък-28

-обт.ролка пистов р.-83

общо:311"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да цитирам "доктор турбо" (bega4kata):

"продължавам с цените на ангренажния компл.+пистовите и ролките

1.6-102к.с.

-ангренажен ремък-43

-обт.рлка ангр.р.-79

-водна помпа-78

-пистов ремък-28

-обт.ролка пистов р.-83

общо:311"

 

 

 

взех яяяяяяяяяяяяяяяяяя

червена вътре еректирам.карал съм и бмв и мерцедас.ама скодата ме възбужда.може би е асоциация с чехкините на плажа. smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.