Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ел.огледало Октавия 2 фейслифт


igmicha

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с лявото огледало - ходих в еуратек но за съжаление според тях е заминал модула за управление (дясното си работи без проблем включително и подгрева му). Няма прекъснати кабели но до огледалото не стига ниакакъв ток.

Ако някой е имал подобен проблем или знае нещо по въпроса дайте съвет или споделете докъде и как се е стигнало. От Варна съм и приемама предожения за сервиз където да погледнат електрониката или някой които разбира в детайли управлението на ел огледалата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с лявото огледало - ходих в еуратек но за съжаление според тях е заминал модула за управление (дясното си работи без проблем включително и подгрева му). Няма прекъснати кабели но до огледалото не стига ниакакъв ток.

Ако някой е имал подобен проблем или знае нещо по въпроса дайте съвет или споделете докъде и как се е стигнало. От Варна съм и приемама предожения за сервиз където да погледнат електрониката или някой които разбира в детайли управлението на ел огледалата ?

 

Нали си в гаранция - да сменят к'вото трябва , защо се главоболиш ?! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto да казва ! Той имаше проблем с огледалата . Мисля , че проблема беше в джойстика .На всичко отгоре е от Варна ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няма и месец се сдобих с моята октавия. С две думи - Уникална кола!!! може би защото предната ми беше фабиа или защото служебната е октавия 1 и според мен е доста по различна :)

мотора е 1.9 105 Hp, но за мен са напълно достатъчни, базово изпълнение (бивше такси). Проблемите са ми само това огледало и отвън предна броня и капак. Не е болка за умиране но през зимата поне подгрева да работеше :) така че колеги отново съм в клуба - помагайте .

 

имам само ключ без копчета по него. (базов модел без никакви екстри)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto да казва ! Той имаше проблем с огледалата . Мисля , че проблема беше в джойстика .На всичко отгоре е от Варна ! :D

 

 

опитай,като запоиш пинчетата на ключа към платката .

 

п.п.оригинално не са запоени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto да казва ! Той имаше проблем с огледалата . Мисля , че проблема беше в джойстика .На всичко отгоре е от Варна ! :D

не беше на esto проблема в джоистика,друго беше,но не е по темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа в модула за управление на лявата врата, кутийка една - 500лв. След подмяна на подходящите елементи тръгна :) без тия 500

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросният модул управлява цялата електроника на лявата врата, към него е свързана и алармата в случай че колата има конфорт функции. Модула е черна кутийка 10/5 при отстраняване на кората се вижда - стига да е в захранващата част елементите могат да бъдат подменяни- друг е въпроса ако изгори чипа със софтуера отговора на еуратек беше 470 лв. Според тях трябва да е за конкретната модификация т.е. ако имате facelift да се купи за facelift.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.