Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

датчик колянов вал за фелиция


morafeta

Recommended Posts

Здравейте колеги имам съмнения че датчика на коляновия вал ми прави номера , но понеже в autodata не пише нищо някой може ли да ми даде информация как да го измеря изправен ли е ? колата е Felicia 1.3MPI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мериш го дали дава съпротивление-или дава като работи или не дава.Сега не ме питай точно колко дава,щото не ги помня-на всяка кола е различно и това няма значение в случая.Обикновенно при определена температура точно,правят проблема.След като си я карал и не пали.Някои направо гаснат на определена температура...

какви намера ти прави?

сваляш го загряваш го ,закачаш мултицета и духаш с един сушоар да го охлаждаш и гледаш кога ще прекъсне

п.п. понякога дори при точно определен интензитет на охлаждане само правят проблема-Примерно при бързао плавно не ,а само при бързо охлаждане зимата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрах че е датчик на Хол и следователно трябва да променя потенциала си при поставяне в магнитно поле тествах го така и се оказа че е за боклука смених го с нов и проблема е решен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.