Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

прктроник


kikist

Recommended Posts

Здравейте колеги и честита коледа първо...., сега да попитам дали на някой се е случвало като при мене. Днеска като включих на задна и се включи парктроника, почна да дава звукова непрекъсната сигнализация и бутона в купето който е за парктроника мига заедно със звука и неиска да ми се покажаже на дисплея картинката на количката...и парктроника не отчита нищо.... погледнах че предната броня цялата е в лед.... но ако той пречи би трябвало да ми показва на индикацията и да симулира , че съм се допрял до нещо.... онзи ден същото,ми го направи но нямаше още сняг... но беше пък цялата нахвърляна с калчица от нашите готини улици. Някой може ли да даде някаква иде от какво може да е..парктроника ли се е скапал или нещо се е зацапал някой датчик или че сега всичко е замръзнало на предната броня.. Иначе от онзи ден до днеска привечер пък си работеше и отчиташе както трябва... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още утре ще разтопя леда и ще проверя..., но ми беше чудно каква е тази индикация със премигване на бутона вътре в купето и че не иска да се включи парктроника и да почне да засича... досега не го е правила...а и във форума неможах да намеря нищо подобно писано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kолега... всички датчици съм ги измил с четчица и съм се опитал колкото може и да ги подсуша. Вече няколко дена се боря с проблема и резултата е нулев... С включванеот на задна, бутона вътре в купето който е почва да мига и да пюлка... и не се заейства парктроника и на дисплея не се показва колата.... някакви идеи от какво може да се е прецакало? ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчик разбира се!!!

Изключвай ги един по един, за да разбереш, кой ти прави мизерий!!!

После сменяш, няма ремонтиране!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща, сега ще се разровя в книжката, да видя как най-лесно може да стигна до тях...

с вак кома се тестват 1 по 1 и се вижда кой е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско на всички за помоща smile126 ....,след теста се оказа заден-централен десен...., сега ще се поразровя как са вързани и къде датчиците..и доколкото поогледах ще се сваля броня, за да се стигне до него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.